Wybór firmy przewozowej, czym się kierować?

Materiał partnera
2019-12-02

W dzisiejszych czasach usługi transportowe to dynamicznie rozwijająca się branża, która musi szybko reagować na bieżące potrzeby klientów. Transport krajowy i transport międzynarodowy wymagają przede wszystkim dobrej organizacji, sprawnych technicznie pojazdów oraz doświadczonych kierowców. Decydując się na skorzystanie z usług profesjonalnej firmy transportowej, warto dokładnie przeanalizować jej ofertę.

Spedycja to specjalność firmy Daniel Transport. Zajmujemy się transportem międzynarodowym i oferujemy przewóz towarów na terenie całej Europy, skupiając się na państwach należących do Unii Europejskiej. Nasi kierowcy to osoby odpowiedzialne, które dzięki znajomości języka polskiego, angielskiego i niemieckiego bez problemu komunikują się z dostawcami i odbiorcami z zagranicy. Współpracujemy z wieloma firmami i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy rozwiązania transportowe dla przewozu niemal każdego rodzaju towaru. Doradzamy najlepszą trasę, oferujemy bezpieczny transport produktów oraz komunikację i kontakt z kierowcą w ciągu realizacji trasy.

Szeroka oferta usług

Branża spedycyjna to wciąż najszybciej rozwijająca się branża, gdyż firmy coraz częściej szukają współpracowników, klientów i nowych rynków zbytu poza granicami naszego kraju. Importując i eksportując towary, wymagają profesjonalnych usług transportowych na terenie Polski i krajów partnerskich. Realizacja takiego przewozu produktów wymaga ogromnej wiedzy, doświadczenia i przede wszystkim odpowiednich pojazdów! Transport samochodowy jest obecnie najczęściej wybieraną formą transportu towarów. Wszystkie pojazdy, którymi dysponujemy, spełniają normy i wymagania UE w zakresie dopuszczenia samochodów ciężarowych do ruchu drogowego i są poddawane regularnym przeglądom oraz naprawom. Dysponujemy samochodami z naczepą firanową, tzw. firanki, sprawdzają się, gdy zależy nam na szybkim załadunku i rozładunku towarów. Zainteresowaniem cieszy się również transport pod plandeką czy z wykorzystaniem chłodni.

Transport do zadań specjalnych

Nasza firma oferuje poza przewozem świeżych czy sypkich ładunków, również przewóz towarów o niestandardowych wymiarach jak ciągniki siodłowe. U nas mogą Państwo zamówić przeprowadzki, przewóz materiałów budowlanych, przewóz drewna czy przewóz stali. Każde zlecenie zostanie zrealizowane terminowo i rzetelnie. Dodatkowo nasi kierowcy zajmują się transportem materiałów niebezpiecznych. Zgodnie z konwencją ADR przewożenie takich produktów wymaga odpowiedniego przygotowania, wiedzy oraz zabezpieczenia pojazdu, aby zagwarantować bezpieczeństwo kierowcy oraz innym uczestnikom ruchu drogowego. Za materiały niebezpieczne uznaje się między innymi materiały i przedmioty wybuchowe, gazy, materiały ciekłe zapalne, materiały stałe zapalne, materiały samozapalne, materiały trujące oraz zakaźne, promieniotwórcze czy żrące. Nasi kierowcy nieustannie poszerzają zdobytą wiedzę, aby świadczyć usługi na wysokim poziomie.

Opracowanie artykułu:

Daniel Transport i spedycja Daniel Stec

ul. Czarnieckiego 7g/7, 78-100 Kołobrzeg zachodniopomorskie
e-mail
www