Wyjazdy do Europy Zachodniej już od wielu lat są dla wielu osób szansą na lepiej płatną pracę, wyższe zarobki sezonowe i możliwość szybszego odłożenia pieniędzy. Często Polacy decydują się na pozostanie za granicą, gdzie odwiedza ich rodzina. Taki wyjazd, szczególnie dla młodych, może być trudny do zorganizowania, jeśli przeszkodą jest brak prawa jazdy lub własnego auta. W takiej sytuacji warto skorzystać ze specjalnych usług transportowych. Jak wyglądają przejazdy do Niemiec, Holandii i Belgii z firmą Przem-Trans?

Wyjazdy z Warmii i Mazur, Kujaw oraz Wielkopolski

Zorganizowany, regularny i pewny transport za zachodnią granicę Polski jest potrzebny każdemu, kto planuje taką podróż bez użycia własnego pojazdu. Z tego rodzaju usług korzystają osoby pracujące na terenie Niemiec, Holandii i Belgii na stałe oraz pracownicy sezonowi, a także członkowie rodzin Polaków mieszkających w tych krajach. Międzynarodowy Transport Osobowy Przemysław Konstanciuk to firma, która organizuje wyjazdy na Zachód z terenu Polski. Busy zatrzymują się na wielu przystankach w województwach warmińsko-mazurskim, kujawsko-pomorskim i wielkopolskim. Z transportu można skorzystać nie tylko w większych miastach, takich jak Elbląg, Olsztyn, Toruń, Inowrocław czy Poznań, ale też w mniejszych miejscowościach po drodze do Niemiec.

Firma Przem-Trans dowozi pasażerów do centralnej części Niemiec, na cały obszar Holandii oraz do północnej części Belgii. Podróż trwa kilkanaście godzin, a czas przejazdu jest uzależniony od natężenia ruchu i warunków atmosferycznych. Ponadto na trasie przejazdu kierowcy firmy Przem-Trans dostarczają przesyłki, co umożliwia wysłanie paczki bliskim za granicą. Przekazanie paczki odbywa się zawsze z dbałością o to, by usługa nie wydłużyła czasu podróży, dlatego nie jest to uciążliwe dla pasażerów.

Podróżuj do Niemiec wygodnie i bezpiecznie

Samotny wyjazd za granicę często budzi obawy związane z bezpieczeństwem już podczas podróży. Firma Przem-Trans jest rzetelnym przewoźnikiem dbającym o komfort pasażerów. W busie do Niemiec obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu. Ponadto na czas przejazdu każdy pasażer jest objęty ubezpieczeniem. W parze z bezpieczeństwem idzie też wygoda. Kierowcy w razie potrzeby udostępniają źródło sieci internetowej. Podczas podróży co 2-3 godziny zatrzymują się na krótką przerwę i raz na ciepły posiłek w restauracji. Jeśli czas przejazdu może zostać w ten sposób skrócony, Przem-Trans organizuje też dogodne przesiadki. Priorytetem firmy jest zadowolenie pasażerów, dlatego dba o każdy aspekt podróży.