Wyjazdy grupowe do Niemiec – jak je zorganizować?

Materiał partnera
2019-08-29

Wyjazdy grupowe do Niemiec, Belgii, czy też Holandii, dotyczą przede wszystkim migrantów zarobowych, którzy najczęściej podejmują się pracy tymczasowej, bądź też sezonowej. Podróże z Polski i z powrotem do kraju, organizowane są wielokrotnie przez zainteresowanych „na własną rękę”, lub też przygotowywane są przez agencje pośrednictwa pracy. Istotny przy tym jest jednak dobry przewoźnik, który zapewni komfort oraz bezpieczeństwo jazdy.

W poszukiwaniu dobrego przewoźnika

Przewoźników pracowników tymczasowych i sezonowych do krajów zachodniej Europy jest w Polsce wielu. Przy wyborze tego właściwego, powinniśmy zwracać jednak uwagę przede wszystkim na gwarancję bezpieczeństwa, szybkość transportową, a także na komfort. To zapewniają dzisiaj nowoczesne busy, które mają dużo miejsca na nogi, oraz bagaż. Klimatyzacja, przyciemniane szyby, czy regulowane fotele, to kolejne udogodnienia, które powinny nas przekonać do tego, aby wybierać właśnie busy, zamiast przejazdów autokarowych. Te bowiem nie zagwarantują nam dowozu od domu pod podany adres, a także nie pozwolą na zatrzymywanie się w celu krótkiej regeneracji, co ważne jest dla wielu osób, przy wielogodzinnych podróżach. Jeśli zatem poszukujesz dobrego przewoźnika kursującego na trasach Polska-Niemcy-Holandia-Belgia, koniecznie zapoznaj się z szeroką ofertą firmy RAKON, która dysponuje nowoczesną flotą busów marki Ford i Volkswagen. Przedsiębiorstwo to gwarantuje zaś zarówno stałe kursy zagraniczne, jak i elastyczną obsługę właśnie grup zorganizowanych!

Wyjazd na własną rękę

Wyjazd na własną rękę jest dzisiaj niesamowicie prosty. Wystarczy zebrać odpowiednią ilość osób, aby podzielić koszty wynajmu busa, a następnie przedstawić przewoźnikowi proponowaną danę oraz trasę przejazdu. Wycena, a także organizacja całej podróży, jest zaś wielokrotnie błyskawiczna. Najlepiej jednak podjąć współpracę z przewoźnikiem na tydzień lub nawet dwa przed planowanym wyjazdem.

Warto wiedzieć! Dzisiaj niektórzy przewoźnicy na swoich stronach www, gwarantują narzędzie rezerwacyjne online, które pozwala na szybkie przesłanie zgłoszenia transportowego. Jest to między innymi często wykorzystywane przez stałych klientów.

Wyjazd z agencją pośrednictwa pracy

Agencje pośrednictwa pracy, również korzystają z usług przewozu busami, zajmując się organizacją transportu swoich pracowników. Tego typu podmioty, dokładnie sprawdzają pod kątem jakości, cen i bezpieczeństwa przewoźników, dlatego jeśli dana firma transportowa współpracuje z agencjami pracy, możesz mieć pewność, że jest to wiarygodny partner.


Opracowanie artykułu:

Rakon Małgorzata Truchan

ul. Młynarskiego 14/90, 16-400 Suwałki podlaskie
e-mail
www
telefon