Wynajem małych podnośników koszowych

Materiał partnera
2019-08-05
podnośniki

Najlepsze wypożyczalnie podnośników koszowych, dysponują różnorodną technologią. Mowa o ciężarówkach z wysięgnikami sięgającymi nawet do 43 metrów, a także o pojazdach, których kosze, są unoszone na maksymalną wysokość 20 metrów. To właśnie te podnośniki, są dzisiaj szczególnie chętnie wynajmowane przez różne grupy klientów, zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

Podnośniki koszowe do 20 metrów – wykorzystanie

Podnośniki koszowe przekraczające 20 metrów, są wykorzystywane na dużych placach budów, związanych ze wznoszeniem obiektów komercyjnych, publicznych, liniowych, czy też gospodarczych i przemysłowych. Warto jednak wiedzieć, że technologia podnośników, jest również bardzo potrzebna do mniejszych inwestycji. To dlatego dzisiaj najlepsze wypożyczalnie maszyn dźwigowych, oferują właśnie podnośniki koszowe do 20 metrów wysokości. Idealnie sprawdzają się one do prac firm energetycznych, do działań porządkowych na zlecenie zarządów dróg, czy też do realizowania inwestycji budowy domów jednorodzinnych oraz ich remontowania. Tego typu maszyny, dzięki swojej zwrotności i niewielkiej masie, mogą dostać się do trudnodostępnych miejsc, lub też na małe i ciasne działki. Wynajmowane są zaś dzisiaj przez wielu klientów indywidulanych – nawet do wnoszenia mebli na piętra przez otwory okienne – a także biznesowych oraz publicznych.

Warto zatem wiedzieć, że na rynku oprócz podnośników koszowych 43-metrowych, 35-metrowych, czy 30-metrowych, potrzebne są również te, które osiągają niższe wysięgi.

Podnośniki koszowe do 20 metrów wysięgu – specyfikacja techniczna

Podnośniki koszowe 20-metrowe, są dzisiaj bardzo spopularyzowane. Jeśli chodzi o marki i modele, wysokimi parametrami technicznymi, wyróżnia się wykorzystywany podest ruchomy typu PAGLIERO MULTITEL EC 20 ALU/AF. To on pozwala na uzyskiwanie wysokości roboczej 20 metrów, przy wysięgu bocznym nawet do 9 metrów. Udźwig kosza to zaś 200 kg, przy masie całkowitej pojazdu, na poziome 3500 kg. Warto również wspomnieć o komforcie pracy na tego typu podestach, które sterowane są napędem dieslowym, a których wymiary to np. 1,6 x 0,7 x 1,1 metra. Takie podnośniki koszowe, znaleźć można między innymi w ofercie wypożyczalni PAWEŁ SZMURŁO DŹWIGI I PODNOŚNIKI, która otwarta jest na obsługę zarówno małych firm budowalnych, energetycznych itd., jak i olbrzymich spółek, potrzebujących najbardziej innowacyjnego na rynku sprzętu. Z pełną ofertą firmy, warto zatem zapoznać się na jej dedykowanej stronie www, gdzie znaleźć można również informacje o podnośnikach koszowych 20-metrowych, montowanych na podwoziu pojazdu ciężarowego IVECO 35-8 DAILY.

Opracowanie artykułu: