Gdańsk to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Zachwyca mnogością zabytków, urzeka wieloma przytulnymi kawiarniami i zachęca ilością dyskotek, w których każdego wieczoru bawi się młodsza część jego mieszkańców i przyjezdnych. Gdańsk to także piękne plaże i międzynarodowy port lotniczy, z którego każdego dnia korzysta tysiące podróżnych. Co łączy ze sobą wszystkie te miejsca? Najłatwiej i najszybciej odwiedzimy je korzystając z taksówki. Co wyróżnia najlepszą korporację taksówkarską w Gdańsku?

Komfortowe samochody

Dla większości osób, które często korzystają z usług taksówkarskich, najważniejsza jest wygoda i szybkość podstawienia auta. Nikt nie lubi czekać, a już tym bardziej w sytuacjach, gdy czas nie jest naszym sprzymierzeńcem. Dlatego też taksówkarze z gdańskiej korporacji „Neptun” za punkt honoru stawiają sobie bezzwłoczne pojawienie się na wezwanie klienta. Przedsiębiorstwo zrzesza kierowców, którzy mogą pochwalić się zadbanymi i komfortowymi samochodami. Wszystkie wyposażone są w klimatyzację, wygodne fotele, czytniki kart płatniczych. Każda osoba, która zechce skorzystać z usług korporacji, może liczyć na podróż w satysfakcjonujących warunkach. Często nie doceniamy tego aspektu na krótkiej trasie, za to przy dłuższej jeździe, różnica jest odczuwalna. Oprócz standardowych aut, do dyspozycji klientów dostępne są samochody, które pomieszczą w swoim wnętrzu nawet osiem osób. Taksówka tego rodzaju doskonale sprawdzi się, gdy całą paczką przyjaciół planujemy wieczorny powrót do domu po udanej imprezie na mieście.

Najbardziej okazyjna oferta w Gdańsku!

Wzywając taksówkę, liczymy się oczywiście z koniecznością zapłaty, ale nie chcemy przecież zostawić w niej połowy zawartości swojego portfela. Wysoka jakość usług i przystępna cena mogą iść w parze! Korporacja taksówkarska „ Neptun” to najtańsze taksówki w Gdańsku. Przejazd na lotnisko czy też chwila postoju będą kosztować nas krocie. Za usługę możemy zapłacić każdą kartą płatniczą co jest niezwykle wygodne i cenione przez klientów.  W gratisie mamy uprzejmą i niezwykle pomocną obsługę. Kierowca bez proszenia zajmie się naszym bagażem, zabawi interesującą rozmową i co najważniejsze doskonale zna topografię miasta i okolic, dzięki czemu dowiezie nas na miejsce możliwie najkrótszą trasą. Ponadto firma świadczy też szereg dodatkowych usług. Za pośrednictwem korporacji możemy zrobić zakupy czy odebrać dziecko ze szkoły. Taksówkę możemy zamówić w tradycyjny sposób lub przy pomocy specjalnej aplikacji. Formularz zgłoszeniowy znajdziemy także na stronie internetowej.