Angielski w biznesie i sferze prywatnej

Materiał partnera
2019-05-20

Nie trzeba przekonywać nikogo do twierdzenia, że władanie językiem angielskim przynajmniej w stopniu dobry, może przyczynić się do znacznej poprawy komfortu życia. Zarówno, jeżeli chodzi o sferę zawodową, jak i prywatną. Nauka języka obcego wymaga jednego systematyczności oraz zastosowania sprawdzonych metod nauczania. Co w tym zakresie oferują specjaliści od języka angielskiego?

Angielski a sprawy zawodowe

Dzięki rozwojowi współczesnej technologii, wyrażającym się przede wszystkim w skróceniu czasu podróży, świat stał się globalną wioską. Z tego powodu właśnie zdecydowanie wzrosła liczba kontaktów zawieranych między firmami. Współczesny handel rzadko kiedy zyskuje wymiar jedynie lokalny. Wiele firm posiada także filie zagraniczne. Zachodzi zatem potrzeba sprawnego porozumiewania się z obcokrajowcami. Nie ma co ukrywać, że prym wiedzie tutaj język angielski. Dlaczego? Oczywiście przyczyn takiego staniu rzeczy można dopatrywać się w angielskiej polityce kolonialnej dawnych czasów. Nie zmienia to jednak faktu, iż język angielski jest obecnie najbardziej uniwersalnym. Porozumieć można się w nim w wielu zakątkach całego świata, de facto na każdym kontynencie.

Nie można również nie wspomnieć o tym, że dobra znajomość języka obcego walnie przyczynia się do możliwości znalezienie wyżej sytuowanego, a co za tym idzie, lepiej płatnego stanowiska. Aby mieć pewność, że kurs przygotowany zostanie z troską o najmniejszy nawet detal, warto w tej kwestii zaufać najbardziej renomowanym fachowcom. Zdecydowanie zalicza się do nich firma Focus On English, która dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze pracowniczej od lat zapewnia wszystkim zainteresowanym kompleksowe wsparcie w zakresie nauki języka angielskiego. Klienci mogą liczyć nie tylko na miłą atmosferę przeprowadzonych zajęć, ale także na szeroko zakrojone i profesjonalne doradztwo. Gdzie jeszcze znajomość języka obcego może się przydać?

Angielski w sferze prywatnej

Podróże są jedną z najwspanialszych form spędzenia wakacji lub urlopu. Bezpośrednio wiążą się one z kontaktem z przedstawicielami innych kultur, z którymi od czasu do czasu wypadałoby porozmawiać. Niezwykle istotną kwestią we władaniu językiem obcym jest przełamanie strachu przed mówieniem i popełnianiem błędów. Doskonale zdają sobie sprawę z tego najbardziej doświadczeniu lektorzy, którzy przygotowują swoje zajęcia ze szczególnym naciskiem na rozmowę. Zajęcia przeprowadzona być mogą zarówno w sposób indywidualny, jak i grupowy.

Co ważne, grupa nie może liczyć więcej niż 5 osób. Dlatego każdy z kursantów może liczyć na pełne zrozumienie oraz indywidualne podejście. Najlepsze szkoły języków obcych słyną przede wszystkim z rozbudowanej oferty usługowej. Tak jest również i w tym przypadku. Warto wspomnieć o tym, że poziom zajęć dostosowany jest oczywiście do wieku uczniów. Programy zostały stworzone z myślą o dzieciach, młodzieży i dorosłych. Wszyscy zainteresowani mogą skorzystać także z lektoratów języka niemieckiego oraz francuskiego.

Opracowanie artykułu:

"Focus On English" Konsulting Językowy Borys Klecha

ul. Rubież 14B lok. 28, 61-612 Poznań Stare Miasto, wielkopolskie
e-mail
www
telefon