Artykuły z kategorii nauka

Tablice szkolne – na jakie rodzaje warto zwrócić uwagę?

2019-11-18
Tablice szkolne są obecnie produkowane w wielu wariantach. Oprócz klasycznych zielonych i czarnych, warto zwrócić też uwagę na nowoczesne modele magnetyczne.

Szkoła społeczna – korzystny wybór dla twojego dziecka

2019-11-15
Przed dokonaniem wyboru do jakiej szkoły pójdzie twoje dziecko, warto zapoznać się z różnymi typami szkół. Polecamy nasz artykuł o szkołach społecznych.

Na co zwracać uwagę przy wyborze korepetycji z matematyki

2019-11-12
Odpowiednie umiejętności, przygotowanie, metody nauczania, zaangażowanie, talent pedagogiczny. To najważniejsze cechy dobrego korepetytora z matematyki.

Co wyróżnia najlepsze przedszkola niepubliczne?

2019-11-08
Skorzystanie z oferty najlepszych przedszkoli i żłobków niepublicznych niesie ze sobą wiele korzyści. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwa doświadczony personel.

Kiedy warto rozpocząć naukę gry na skrzypcach?

2019-11-06
Gra na skrzypcach pozytywnie wpływa na rozwój umysłowy u dzieci i dorosłych. Nauka gry jest możliwa w każdym wieku, choć w starszym wieku jest trudniejsza.

Korepetycje dla dziecka – kiedy warto się na nie zdecydować?

2019-11-02
Szkolny nauczyciel nie zawsze tłumaczy lekcje jasno i zrozumiale. Kiedy warto skorzystać z pomocy korepetytora?

Co można kupić w księgarni?

2019-10-23
Księgarnia to miejsce, do którego przychodzimy zakupić książki. Co jeszcze możemy w nim zakupić? Zobacz najciekawsze artykuły dostępne w księgarniach.

Czym zajmuje się sozologia?

2019-10-22
Sozolog zajmuje się ochroną środowiska. Wykonuje audyty środowiskowe oraz sporządza sprawozdania określające wpływ planowanych inwestycji na środowisko.

Najpopularniejsze metody nauczania dla grupy uczniów z trudnościami edukacyjnymi

2019-10-22
Innowacyjne metody nauczania dzieci z trudnościami w edukacji to niewątpliwie klucz do ich rozwoju. Jakie są najpopularniejsze sposoby i na czym polegają?

Szkoła językowa dla dzieci – jakie są największe zalety takiego rozwiązania?

2019-10-21
Szkoła językowa dla dzieci to miejsce, w którym przekazywana wiedza dopasowywana jest do umiejętności uczestników zajęć. Jakie są zalety takiego rozwiązania?