Artykuły z kategorii nauka

Biznesowy język angielski – czy już za późno na rozpoczęcie nauki?

2019-10-04
Indywidualne lekcje angielskiego to metoda nauki, która przyniesie efekty. Angielskiego na co dzień i w biznesie warto się uczyć niezależnie od wieku i poziomu!

Kurs na wózki widłowe

2019-10-03
Aby móc jeździć wózkiem widłowym, trzeba mieć uprawnienia. Jak wygląda kurs na wózki widłowe i jakie wymagania trzeba spełniać, aby zdobyć uprawnienia?

Co obejmuje szkolenie z zakresu przewozu towarów niebezpiecznych ADR?

2019-10-03
Kurs ADR przeznaczony dla kierowców zawodowych umożliwia zdobycie przez nich uprawnień do przewozu materiałów niebezpiecznych. Co to dokładnie oznacza?

Zalety nauki języka obcego w firmie

2019-10-02
Organizacja kursu językowego w firmie to sposób na rozwój osobisty pracowników. Szkoły językowe oferują tok nauki dopasowany do potrzeb przedsiębiorstwa.

Jak efektywnie i przyjemnie nauczyć się języka obcego?

2019-10-01
Wybór metody nauki języka obcego jest zależny od sposobu naszego uczenia się. Warto mieszać metody, uczyć się na kursach językowych oraz samodzielnie w domu.

Jakie korzyści przynosi szkolenie psów?

2019-10-01
Jakie korzyści przynosi właściwe szkolenie psów już od szczeniaka? Odpowiednie zachowanie pupila ułatwia życie opiekunowi i zapewnia bezpieczeństwo psu.

Pomoce szkolne, czyli jak skuteczniej uczyć

2019-10-01
Zestawy magnetyczne, bryły do nauki – jakie pomoce dydaktyczne dla szkół warto wybrać i w jaki sposób mogą one pomóc w nauce? Przedstawiamy pomoce naukowe.

Muzyka dobra na wszystko? Zajęcia muzyczne dla każdego

2019-09-27
Śpiew to zdrowie, podobnie jest z nauką gry na instrumentach. Zobacz, dlaczego nauką muzyki warto się zając w każdym wieku i jakie są z tego korzyści.

Który język obcy wybrać i jaką metodą się go uczyć?

2019-09-27
Istnieje wiele nowoczesnych metod nauczania języków obcych, które zależą od preferowanego sposobu uczenia się. Szkoła językowa dostosowuje metody do uczniów.

Korzyści z chodzenia przez malucha do przedszkola

2019-09-24
Gdy dziecko może być zapisane do przedszkola, warto to rozważyć, nawet jeśli jedno z rodziców nie pracuje. Jakie są korzyści z chodzenia malucha do placówki?