Artykuły z kategorii odzież i tekstylia

Rodzaje tkanin krawatowych – przegląd

2021-01-06
Jakie tkaniny są wykorzystywane do szycia krawatów? Czym wyróżniają się poszczególne rodzaje tkanin krawatowych? Która tkanina jest najbardziej uniwersalna?

Kreacja marzeń dla dziecka.

2021-01-06
Polskie zakłady krawieckie prężnie się rozwijają. Oferują usługi krawieckie dla pań, panów i dla dzieci. Szyją odzież na zamówienie, według projektu klienta.

Jak ubrać się modnie, ciepło i niedrogo?

2021-01-06
Modny i elegancki ubiór damski nie jest tak drogi, jak nam się wydaje. Możemy ubierać się tanio i stylowo. Sklepy często wprowadzają wyprzedaże odzieży.

Jak poradzić sobie z zabrudzeniami na dywanie?

2020-12-31
Niewiele trzeba do nieszczęścia - wystarczy chwila zamyślenia czy roztargnienia i problem w postaci plamy na dywanie gotowy! Jak go usunąć? Sprawdź to!

Czym kierować się przy wyborze sukienki wieczorowej?

2020-12-29
Butik Blue Ivy oferuje swoim klientkom m.in. wiele sukienek wieczorowych. Dowiedz się, w jaki sposób dopasowuje się taką kreację do konkretnej uroczystości!

Dlaczego warto kupować modne i stylowe ubrania?

2020-12-28
Czy modne i stylowe ubrania pomogą nam osiągnąć szczyty? Czemu wygląd jest tak ważny? Czemu pomagają zdobyć pewność siebie, pewność, której zawsze brakowało?

Jak dobierać ubrania, by optycznie nas wyszczupliły?

2020-12-27
Jakie fasony, wzory, materiały, rozwiązanie oraz kolorystyka ubrań optycznie wyszczupli nas? Na to pytanie odpowiadamy w artykule. Zapraszamy do jego lektury.

Oddaj w ręce krawca strój do przeróbki!

2020-12-27
Podejmowanie się przeróbek krawieckich bez umiejętności i maszyny do szycia nie jest najlepszym pomysłem. Dobra krawcowa jest w tej sytuacji ratunkiem.

Rękawice jako element ubioru strażackiego

2020-12-22
Rękawice strażackie to obowiązkowe wyposażenie osób pracujących w skrajnie niebezpiecznych warunkach. Dowiedz się, z czego produkuje się te akcesoria.

Zasady projektowania koszulek reklamowych

2020-12-19
Nadruki reklamowe na koszulkach to skuteczny sposób na promocję firmy. Przy ich tworzeniu, warto pamiętać o kilku zasadach projektowania. Dowiedz się, jakich.