Przemysł tekstylny jest przyczyną poważnych zanieczyszczeń środowiska, dlatego do kwestii mody warto podchodzić odpowiedzialne. Ekologicznym rozwiązaniem jest odzież używana, którą dostarcza AgroMix. Firma daje ubraniom drugie życie, dbając przy tym o wysoką jakość swojego asortymentu. To markowe i oryginalne ubrania pochodzące z Anglii i Szwecji. Zamówienie ich do swojego sklepu jest gwarancją, że nie będą długo wisiały na wieszakach, czekając na klienta.

Oryginalna odzież używana, którą każdy chciałby mieć

Firma AgroMix jest sprawdzonym i zaufanym dostawcą odzieży używanej z Anglii i Szwecji. Do swojego asortymentu wybiera ubrania oryginalne, bardzo często jeszcze ze sklepowymi metkami znanych marek. To idealny sposób na skompletowanie modnej szafy przy niewielkich nakładach finansowych. Ubrania pozyskiwane są w systemie door2door, a także z kontenerów umieszczonych w Sztokholmie i Göteborg w Szwecji. Dzięki temu w ofercie hurtowni dostępne są ubrania z garderoby damskiej, męskiej, dziecięcej, a także obuwie, torebki i dodatki. Słowem – wszystko, co jest potrzebne w każdym sklepie z odzieżą używaną.

Nieocenionym atutem firmy AgroMix jest fakt, że w pakietach, które oferuje do sprzedaży, znajduje się bardzo mało odzieży gorszego rodzaju, a zawartość każdego zestawu można łatwo ocenić dzięki zapakowaniu w przezroczyste worki. Ponadto wśród produktów znajdują się także drobne urządzenia AGD i używana biżuteria, będące gratką dla klientów. Wybór towaru oferowanego przez AgroMix wpływa więc korzystnie na atrakcyjność asortymentu każdego sklepu z odzieżą używaną.

Odzież niesortowana – najlepsze rozwiązanie dla twojego sklepu

Jak udowadnia firma AgroMix, nie ma powodu, aby obawiać się zakupu odzieży niesortowanej. Przede wszystkim jest to opcja zdecydowanie tańsza i łatwiej dostępna niż pakiety sortowane. Wiele z tych zestawów składa się z ubrań w pełni gotowych do sprzedaży i ponownego używania. Nie ma w nich tzw. odpadów (odzieży uszkodzonej, nienadającej się do noszenia), a i te można przecież wykorzystać choćby jako czyściwa. Z pewnością sporo klientów także takich produktów szuka w sklepach typu second hand.

Ponadto firma AgroMix specjalizuje się w dostarczaniu odzieży używanej jak najlepszej jakości. Pozyskuje swój asortyment także metodą cash for clothes, która polega na kupnie ubrań od poprzednich właścicieli. W ten sposób zyskuje pełną kontrolę tego, co znajduje się w ofercie i wybiera tylko garderobę spełniającą oczekiwania przyszłych klientów.