Grodziska Spółdzielnia Malwa-sprawdzony producent odzieży roboczej oraz reklamowej.

2019-04-18

Malwa to firma posiadająca bardzo długą tradycję. Rozpoczęła swoją działalność w 1949 roku. Zlokalizowana jest w Grodzisku Mazowieckim. Firma zajmuje się  produkcją ubrań do różnorodnego przeznaczenia. Specjalizuje się w wykonywaniu odzieży roboczej i reklamowej, aczkolwiek przyjmuje też indywidualne zlecenia od swoich klientów. Co cechuje odzież roboczą, a co reklamową?

Odzież robocza

Odzież robocza używana jest przez pracowników ze względów sanitarnych i technologicznych. Ma ona za zadanie chronić daną osobę przed wszelkiego typu zabrudzeniami.  Odzież roboczą stosowana jest w przypadku wielu zawodów. Stosują ją sprzątaczki, mechanicy samochodowi czy też konserwatorzy. Odzież robocza musi być przede wszystkim wykonana z wysokiej jakości materiałów, by pracownik mógł czuć się w niej jak najbardziej komfortowo. Powinna być przewiewna oraz łatwa do utrzymania jej w czystości. W ofercie firmy Malwa znajdziemy porządnie wykonane T-shirty, kombinezony, fartuchy, polary czy ortalionowe kurtki. Posiadają one ładne kroje, które dobrze dopasowują się do różnego typu sylwetek. Dodatkowo odzież robocza występuje w wielu popularnych rozmiarach, więc z pewnością każdy pracownik znajdzie coś dla siebie.

Odzież reklamowa

Malwa oferuje możliwość zaprojektowania oraz uszycia strojów reklamowych według życzenia klienta. Usługa ta obejmuje także wykonanie haftów lub nadruków wedle dowolnego pomysłu. Odzież reklamowa świetnie sprawdza się w codziennej pracy biurowej, na wyjazdach integracyjnych czy różnego typu eventach, na których mamy możliwość promowania własnej marki. Dobrze dobrana odzież marketingowa to także wizytówka każdej szanującej się firmy. Schludne ubranie pracownika, które jest opatrzone np. logiem przedsiębiorstwa na dłużej zapada w pamięć klientowi. Tak odziany podwładny wzbudza w usługobiorcy większe zaufanie oraz jawi się jako profesjonalista. Firma Malwa oferuje szycie koszul, kurtek czy koszulek z wybranym logiem reklamowym. Materiały, z których wykonywana jest odzież marketingowa są dobre gatunkowo i ładnie się prezentują na sylwetce.

Tworzenie odzieży na zamówienie

Pracownicy firmy z przyjemnością podejmą się nawet nietypowych zleceń. Doświadczone krawcowe uszyją w zasadzie każdy rodzaj odzieży. Każde zamówienie traktowane jest przez nie jak swojego rodzaju wyzwanie. Priorytetem firmy jest zadowolenie nawet najbardziej wymagającego klienta. Warto dodać, że wszystkie realizacje odbywają się terminowo z poszanowaniem czasu usługobiorcy. Każde zamówienie realizowane jest z dbałością o najmniejszy szczegół. Warto nadmienić, że Malwa jest zakładem pracy chronionej, który udziela ulg we wpłatach na PFRON. Nie każde przedsiębiorstwo może się tym pochwalić.

Opracowanie artykułu:

Grodziska Spółdzielnia Malwa

ul. Traugutta 40, 05-825 Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
e-mail
www
telefon