Sortowanie i kompletowanie odzieży używanej

Materiał partnera
2019-06-24

Odzież używana wciąż cieszy się nieustającą popularnością. W zdecydowanej większości przypadków można natrafić na rzeczy najbardziej rozpoznawalnych, światowych marek w niezwykle atrakcyjnych cenach. Niemniej jednak, zanim odzież trafi do poszczególnych sklepów, musi zostać poddana procesowi profesjonalnej segregacji. Co w tym zakresie oferują najlepsi specjaliści?

Odzież używana – proces segregacji

Aby zapewnić swoim kontrahentom najwyższą możliwą do uzyskania jakość odzieży, bardzo ważne jest, aby firma, zajmująca się jej segregacją, współpracowała jedynie z najbardziej renomowanymi dostawcami. Zdecydowanie najbardziej atrakcyjne pod względem jakościowym są rynki zachodnie, ze szczególnym uwzględnieniem rynku Wielkiej Brytanii. Ze względu na wysoki stopień zamożności mieszkańców, można w tym przypadku liczyć na ubrania z absolutnie najwyższej półki. Po zakontraktowaniu dostawy odzież trafia bezpośrednio do sortowni.

To właśnie tutaj, dzięki doświadczeniu pracowników oraz nowoczesnemu zapleczu technologicznemu, następuje podział ubrań ze względu na poszczególne kategorie. Odzież dzieli się m.in. na płeć, rozmiar, kolor, oraz materiał, z którego została wykonana. Dobrze zorganizowana segregacja pozwala także na recykling tekstyliów, co ma niezwykle istotny wymiar ekologiczny. Tak posegregowana odzież używana może w spokoju oczekiwać na zamówienie z jednego ze sklepów detalicznych. Na jakiego typu ubrania można liczyć?

Odzież używana – co konkretnie oferują hurtownie?

Ciągle zmieniająca się moda wymusza na hurtowniach odzieży używanej trzymanie pieczy nad tym, aby oferta zawsze była dostosowana zarówno do ogólnych trendów, jak i bardziej indywidualnych wymagań. W rozbudowanej ofercie najlepszych sortowni, do których zdecydowanie zalicza się firma HITMOD-III, wszyscy zainteresowani znajdą m.in.

·         Koszule

·         Bluzki

·         Bluzy

·         T-shirty

·         Spodnie

·         Swetry

·         Spódnice

·         Odzież dziecięcą

·         Sukienki

Tak rozbudowana oferta asortymentowa sprawia, że wszyscy nawet ci najbardziej wymagający klienci zawsze są w stanie znaleźć coś dla siebie. Odzież używana to przede wszystkim doskonały sposób do tego, aby za niewielkie pieniądze zagwarantować sobie stylizację na każdą okazję. Poza ubraniami, które używane są na co dzień, można także liczyć na różnego rodzaju stroje okolicznościowe takie jak garnitury, czy smokingi.

Ze względu na niezwykle atrakcyjne ceny odzieży używanej nie trzeba bać się również nawet najbardziej ekstrawaganckich eksperymentów związanych z modą. Wszystko to dzięki zaangażowaniu sił i środków najlepszych sortowni, zajmujących się dystrybucją używanych rzeczy.

Opracowanie artykułu:

HITMOD-III

Głowackiego 24, 74-200 Pyrzyce zachodniopomorskie
e-mail