Happy Socks, czyli inaczej wesołe lub śmieszne skarpetki to części męskiej garderoby, które zawładnęły rynkiem. Można je bowiem ubierać do różnych stylizacji, w różnych kombinacjach. Ich zakładanie jest zaś niesamowicie wygodne i ciekawe wizualnie. Problem odzieżowego faux pa jest przy nich niemalże rozwiązany. Happy Socks pasują bowiem do wszystkich stylizacji!

Happy Socks – do jakich stylizacji?

Kolorowe i wzorzyste skarpetki nie tylko mają spełniać funkcjonalność części garderoby jaką są skarpety, ale również mają uatrakcyjniać prezencję męskiej stylizacji, często stając się jedynymi wyróżniającymi się elementami. Idealnie współgrają one bowiem z różnymi modelami butów, a także z odmiennymi rodzajami spodni. Świetnie pasują zatem do tenisówek, butów eleganckich, sztybletów, botków, trzewików, czy do sneakersów. Idealnie harmonizują się również z jeansami, spodniami garniturowymi bez lub z kantem, czy też ze sztruksami, oraz krótkimi spodenkami. Można je zakładać do stylizacji wieczorowych, hipsterskich, casualowych, sportowych, a nawet biznesowych. Pamiętać jednak należy o harmonii, lub też o nonszalanckim, artystycznym nieładzie Twojej stylizacji. Happy Socks pasują do niemalże każdego zestawu, pod warunkiem, że jest on dobrany schludnie, ubrania są czyste i wyprasowane, a także zgodne kolorystycznie. Ubierając kolorowe skarpetki, należy zachować prostotę i minimalizm kolorystyczny pozostałych części garderoby.

Kto może ubierać Happy Socks?

Kolorowe skarpetki mogą zakładać panowie w każdym wieku. Liczy się bowiem wspomniana harmonia każdego elementu garderoby, a nie ich cena, marka, czy też wiek użytkownika i jego wygląd. Uniwersalizm pokoleniowy Happy Socks, spowodował zatem ich olbrzymi sukces na rynku. Świetnie nadają się one zatem na prezent, pod warunkiem, że są one wielokrotnego użytku. Wybierać bowiem należy wysokiej jakości kolorowe skarpetki, które posłużą na kilka sezonów. Powinny być one tworzone z bawełny, która jest delikatna dla skóry i oddychająca, a także powinny posiadać domieszkę elastanu, co pozwala na to, aby skarpetki wracały po praniu do swojego pierwotnego kształtu i rozmiaru. Tylko wtedy wyroby te można będzie użytkować wiele razy, w różnych wersjach stylistycznych.

Kreatywność producentów nie zna granic!

Zasada tworzenia Happy Socks jest jedna: brak zasad! Mowa oczywiście o dowolności w ich projektowaniu pod kątem estetycznym. Skarpetki takie mogą łączyć ze sobą nawet kilkanaście kolorów. Mogą występować w wersji w kropki, paski, czy też w opcji różnych wzorów. Najpopularniejsze są jednak te na wesoło, czyli z różnymi grafikami przedstawiającymi zwierzęta, lub owoce. Mężczyźni chętnie zakładają Happy Socks w ananasy, flamingi, truskawki, misie, żyrafy, czy frytki i hamburgery. Popularne są również skarpetki z motywami popkulturowymi – przykładem mogą być Happy Socks w „duszki” z gry Pac-Man, które można kupić w Hurtowni VIP w bardzo atrakcyjnych cenach. Wyroby te są – co warto podkreślić – nie tylko ciekawe stylistycznie i uniwersalne, ale także często wysokie jakościowo oraz tanie. Kolekcja kilkunastu par może kosztować nas nawet mniej, niż 100 złotych!