Profesjonalny haft komputerowy i personalizowane nadruki

Materiał partnera
2019-12-04
Haft komputerowy może mieć szerokie zastosowanie. Wykorzystuje się go na odzieży i innych elementach tekstylnych. Świetnie sprawdza się na odzieży roboczej, gdy firma chce ujednolicić stroje swoich pracowników. Wówczas na ubrania czy czapki można nanieść logo danej firmy. Haft na odzieży roboczej cieszy się coraz większą popularnością w małych, średnich i dużych firmach, ale również na odzieży użytkowej sprawdza się doskonale. Niekiedy bowiem trudno znaleźć ubranie, które wyrażałoby nasze zainteresowania czy hobby, oryginalny prezent na różne okazje czy po prostu aby wypromować swoja markę. Jedynym ograniczeniem będzie tu nasza wyobraźnia.

Haftowanie na odzieży – wysoka jakość

Haft jest metodą znakowania odzieży zdecydowanie bardziej trwałą niż nadruki. Trwale łączy się z materiałem, a tym samym zapewnia wysoką jakość. W związku z tym jeśli zdecydujemy się na wykorzystanie tej metody, z pewnością nasi pracownicy będą prezentować się idealnie w swoim dresscodzie, a odzież użytkowa będzie robić wrażenie przez bardzo długi czas.

Haftowane gadżety

Haft można wykorzystać w wieloraki sposób. Można tworzyć wyjątkowe haftowane gadżety, które pozwalają na pełną personalizację konkretnego elementu garderoby, dodatku, czy być miłym prezentem. Świetnym przykładem są ręczniki, szlafroki, koce, ściereczki kuchenne itp. na których możemy wyszyć imię lub dedykację. Haft równie pięknie prezentuje się na elementach garderoby dla zwierząt, a jednoczenie stanowi informację np. o imieniu czworonoga, czy danych kontaktowych właściciela które możemy umieścić na wewnętrznej stronie.

Haft jest sposobem na spersonalizowanie odzieży firmowej, jak i prywatnej, ale nie tylko, wyszywać można oczywiście na wszelkich elementach tekstylnych. A może pościel z datą ślubu i dedykacją dla młodej pary? Prezent na rocznicę, urodziny, chrzciny? Ręczniki i szlafroki hotelowe? Pomysłów może być bardzo wiele. Jeśli mamy w głowie jedynie zarys tego, jak miałby wyglądać haft, warto zdecydować się również na usługę projektowania. Wówczas wzór z pewnością będzie idealny.
Opracowanie artykułu:

Happy Haft

ul. Niedźwiedzia 12 lok. 7, 70-793 Szczecin zachodniopomorskie
e-mail
www