Każda panna młoda chce czuć się wyjątkowo i dlatego najważniejsza jest suknia ślubna. Jeśli chcesz mieć piękną i niepowtarzalną kreację na ten jedyny dzień w życiu, udaj się do krawcowej, która uszyje Ci suknię taką, jaką tylko sobie wymarzysz. Nie chodzi jedynie o krój, ale także o materiał. Salon sukni ślubnych „Afrodyta” ul. Targowa 12a. w Wodzisławiu Śląskim szyje, kreacje z najlepszych tkanin z całego świata. Będziesz profesjonalnie obsłużona, a uszyta suknia podkreśli Twoją wyjątkowość. Możesz mieć kreację według własnego wzoru lub projektanta, ale zawsze poproś o radę krawcową.

Cena sukni ślubnej

Cena sukni ślubnej w salonie zależy od wielu czynników. Przede wszystkim od pracy, jaką musi krawcowa w jej uszycie. Jeśli chcesz mieć suknię wytworną, według skomplikowanego wzoru, musisz więcej zapłacić. Na cenę wpływa także koszt tkaniny i dodatki jak tiule, koronki i cekiny. Tak naprawdę wszystko zależy od budżetu jaki, przeznaczasz na ten cel. Możesz mieć suknię od 2 do 10 tys. zł, to zależy od Ciebie. Ślub jest jedyną i niepowtarzalną chwilą w życiu. Wszystko chcesz dopiąć na ostatni guzik. Pamiętaj więc szczególnie o sobie. Jeśli myślisz, że biała suknia jest tylko na raz, nie zapominaj, że ślub i wesele zostaną uwieńczone na zawsze.

Wyobraź sobie swoją suknię

Oglądasz modne wzory sukien ślubnych i zastanawiasz się, jaką sobie sprawić. Wybierz sobie kilka fasonów i materiał, z jakiego ma być uszyta suknia. Kolejny krok to spotkanie z krawcową. Przygotuj się, że może Ci odradzić wybrane modele lub je odrobinę zmienić. Krawcowa to mistrz w swoim fachu. Doradzi Ci taki fason, z którego będziesz zadowolona. Masz dobrze wyglądać, więc suknia nie może Cię pogrubić i też skrócić stanu. Projekt i tkanina też nie zawsze idą z sobą w parze. Materiał musi być odpowiedni do danego fasonu. Jeśli chodzi o koronki, tiule i cekiny, to nie może być ich nadmiar. Zdaj się więc na krawcową.

Dopasuj suknię do swojego stylu!

W sukni ślubnej musisz się dobrze czuć. Najmodniejsze wzory mogą nie być odpowiednie do Twojego stylu i sylwetki. Zanim krawcowa wykroi suknię i przygotuje pierwszą przymiarkę, musisz być pewna wybranego fasonu. Wybierz więc model dla siebie, nie dla innych. Jeśli lubisz klasyczne i proste kreacje, to taką sobie właśnie uszyj. Chcesz wyglądać jak księżniczka, dodaj ozdoby do sukni. Ważne, żeby suknia pasowała do Twojego charakteru. Jeśli sprawisz sobie suknię z odkrytymi ramionami, ekstrawagancką, a to nie jest Twój styl, źle się będziesz w niej czuła. Suknia ślubna ma do Ciebie pasować, a nie odwrotnie. Ponadto musi być wygodna, bo wiele godzin w niej przetańczysz. Nie możesz czuć się skrępowana, nic nie może Cię uwierać, bo wieczór będzie nieudany, a ma być wyjątkowy.