czas czytania: 14 min materiał partnera

Czysty Dom – przepis na idealny porządek bez wysiłku.

sprzątanie

Na sprzątanie przeznaczamy  sporo czasu, który z powodzeniem można by spożytkować na przyjemności. Do tego jego efekty nie są trwałe, przez co trzeba regularnie zmuszać się do nielubianych czynności. Trudno jednak zaprzeczyć, że czysty i pachnący dom lub mieszkanie to ogromny komfort. Znacznie przyjemniej funkcjonuje się w uporządkowanej przestrzeni. Doskonale wie to pani Sonia Porwoł, właścicielka firmy, która niesie pomoc każdemu bałaganiarzowi. Co znajdziemy w jej ofercie?

Sprzątanie mieszkań i domów

Żyjemy w czasach, gdzie praca stanowi priorytet. Jednak po skończeniu wszystkich zawodowych obowiązków, chętnie spędzamy czas z rodziną. Gruntowne sprzątanie w domu czy mieszkaniu schodzi na dalszy plan. Z badań wynika, ze Polacy coraz chętniej kupują nieruchomości o dużej powierzchni, a co za tym idzie- więcej czasu potrzeba na zaprowadzenie w nich porządku. Jeżeli nie mamy możliwości systematycznego dbania o czystość, warto rozważyć profesjonalną pomoc specjalisty. Czysty Dom przywróci blask naszemu mieszkaniu. Możemy zdecydować się na regularne wizyty ekipy w naszym domu lub wyręczyć się nią od święta. W każdym przypadku mamy gwarancję solidnie wykonanej pracy. Pracownicy firmy pracują przy użyciu wysokiej jakości środków czystości oraz nowoczesnych sprzętów, dzięki czemu szybko i efektywnie uporają się nawet z największym bałaganem. Czysty Dom to fachowa pomoc w sprzątaniu domostw, kamienic, biur czy obiektów przemysłowych. Przedsiębiorstwo zajmuje się także sprzątaniem po remontach oraz imprezach.

Mycie okien

Mycie okien to znienawidzona przez większość gospodyń domowych czynność. Wymaga sporo wysiłku i wolnego czasu, a rezultaty i tak nie zawsze są zadowalające. Czysty Dom zna jednak sekret idealnie czystych okien. Za naprawdę atrakcyjną cenę możemy zapomnieć o szorowaniu ram, polerowaniu szyb i czyszczeniu parapetów.

Pranie mebli tapicerowanych

Meble tapicerowane mają to do siebie, że po kilku miesiącach użytkowania, widać na nich pierwsze plamy. Jeśli w domu są małe dzieci lub zwierzęta, wszelkich zabrudzeń możemy spodziewać się dużo wcześniej. Samodzielnie pranie tapicerki nie zawsze jest dobrym pomysłem. Możemy w łatwy sposób uszkodzić lub odbarwić materiał. To samo dotyczy tapicerki samochodowej. W takiej sprawie warto zaufać fachowcom, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i akcesoria. Mamy wówczas pewność, że zabrudzenia znikną bez śladu, a obicie pozostanie jak nowe. Czysty Dom zajmuje się także czyszczeniem skór, praniem dywanów i wykładzin oraz wózków dziecięcych.