Przedsiębiorstwo, które dopiero zaczyna stawiać pierwsze kroki na rynku, potrzebuje skutecznej reklamy. Dzięki niej możliwe jest powiadomienie potencjalnych klientów o istnieniu firmy oraz ukazanie wachlarza oferowanych usług. Form skutecznego marketingu jest wiele. Taką kampanię możemy przeprowadzić samodzielnie, jeśli tylko mamy doświadczenie w tym temacie. Warto jednak zlecić zadanie profesjonalistom. Co mogą dla nas zrobić?

Reklama typu outdoor

Wielkoformatowe reklamy na mieście lub w pobliżu często odwiedzanych miejsc to doskonały sposób na promocję swojej firmy. Przekazują one najważniejsze informacje o profilu przedsiębiorstwa oraz zwracają na siebie uwagę przechodniów. Dobrze jest zainwestować w kolorowe, przyciągające wzrok materiały, obok których ciężko jest przejść obojętnie. W ich projekcie i wykonaniu pomoże np. agencja Biurowiec, która świadczy kompleksowe usługi reklamowe. Marketing typu outdoor realizowany jest z wykorzystaniem billboardów, reklam pneumatycznych lub citylightów. Popularne są także wszelkiego rodzaju bannery oraz szyldy reklamowe.

Plakaty, ulotki

Plakaty, ulotki, foldery reklamowe i broszury  to elementy tak zwanej małej poligrafii. Mają jednak ogromne znaczenie w marketingu. Wiele osób właśnie z nich czerpie informacje o tym, czym zajmuje się dana firma i jakie usługi proponuje swoim klientom. Często stawiamy na cyfrową formę promocji, zaniedbując tradycyjne metody dotarcia do klienta. A nawet najlepiej zaprojektowana strona internetowa, może być niewystarczająca w przypadku nowo otwartego przedsiębiorstwa. Warto także pamiętać o wizytówkach. Czytelne karteczki opatrzone logo firmy możemy wręczać przy każdej okazji, budując przy tym sieć klientów.

Gadżety reklamowe opatrzone logo firmy

Stworzenie znakowanych gadżetów reklamowych to bardzo dobry pomysł. Są one zawsze miłym prezentem dla  kontrahentów, a wykorzystywane przez pracowników naszej firmy wzmacniają jej pozytywny wizerunek. Do najpopularniejszych gadżetów reklamowych możemy zaliczyć kalendarze, długopisy, smycze i pendrive’y. Wybierajmy produkty dobrej jakości, ponieważ – niejako- będą one świadczyć o naszym biznesie. Ważne, aby samo znakowanie było wykonane z dbałością o każdy szczegół. Dlatego też dobrze jest zlecić to zadanie fachowcom. Pracownicy agencji reklamowej Biurowiec z przyjemnością pomogą stworzyć nam oryginalne gadżety promocyjne.

Reklama w mediach społecznościowych

Media społecznościowej to doskonały nośnik wszelkich informacji. Coraz więcej przedsiębiorstw zakłada konta firmowe na najbardziej popularnych serwisach. Dzięki temu są w stałym kontakcie ze swoimi klientami i na bieżąco mogą informować ich o zmianach w ofercie. Tej możliwości nie można zignorować tym bardziej, że często jest to darmowa reklama. Należy jednak poświęcić trochę czasu, by nasza aktywność została zauważona i doceniona.