Jaki jest zakres działalności firmy ALG?

2019-04-18

Firma ALG zlokalizowana jest w Gdańsku , a jej właścicielem jest Leszek Wojtaś. Przedsiębiorstwo może pochwalić się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży, jaką jest mała poligrafia. Firma świadczy też wiele innych usług, które cieszą się dużą popularnością wśród stałych i nowych klientów. Jaki jest zakres działalności firmy ALG?

Wyrób pieczątek

Firma posiada bardzo duże doświadczenie w wyrabianiu pieczątek i datowników. Dobrze przygotowana pieczątka znacząco skraca czas potrzebny do przygotowania niezbędnych dokumentów. Wie o tym każdy przedsiębiorca, lekarz czy też pielęgniarka. Pieczątki oferowane przez firmę ALG charakteryzuje duża precyzja wykonania oraz trwała obudowa. Możemy zaopatrzyć się tam w automatyczne pieczątki i datowniki w obudowie plastikowej lub metalowej, numeratory, pieczątki wielokolorowe, suche lub te typu Preink. Na pochwałę zasługuje także krótki czas realizacji zamówienia- często jest to tylko kilka godzin.

Grawerowanie

Firma posiada także wysokiej jakości sprzęt, który umożliwia wykonanie grawera na różnego typu materiałach. W ofercie przedsiębiorstwa znajdziemy miedzy innymi grawerowane zapalniczki, portfele, breloczki, zawieszki czy też tabliczki na drzwi. Grawerowane przedmioty to także doskonały pomysł dla bliskiej osoby. ALG wykonuje grawerowanie na szklanych, dekoracyjnych wazonach, piersiówkach i ozdobnych skrzynkach na alkohol. Bardzo popularne są także spersonalizowane pamiątki Chrztu Świętego oraz Pierwszej Komunii Świętej. Możliwe jest także grawerowanie obrączek i zegarków.

Drukarnia

ALG oferuje także usługi poligraficzne. Możemy zlecić firmie wydruk ulotek, plakatów, dyplomów czy wizytówek. Dzięki profesjonalnym urządzeniom, znajdującym się na zapleczu firmy, jakość wykonania wyżej wymienionych produktów jest naprawdę bardzo dobra. Dodatkową zachętą są atrakcyjne ceny.

Ksero i druk express

Kiedy potrzebujemy na szybko skserować lub wydrukować potrzebne dokumenty lub notatki warto skierować się prosto do ALG. Zarówno ksero, jak i wydruki mogą być wykonane w kolorze bądź wersji czarno-białej. Wszystkie zlecenia realizowane są od ręki lub w czasie dogodnym dla klienta. Firma oferuje także możliwość bindowania oraz oprawy prac licencjackich, magisterskich, dyplomowych i innych.

Druk wielkoformatowy oraz gadżety reklamowe

W bogatej ofercie usług firmy znajduje się także możliwość druku wielkoformatowego. Oznacza to, że możemy bez obaw zlecić wykonanie banerów, szyldów reklamowych i informacyjnych oraz dużych rozmiarów plakatów. ALG zajmuje się także znakowaniem gadżetów promocyjnych takich jak długopisy czy breloczki.

Opracowanie artykułu:

ALG Leszek Wojtaś

ul. Klonowa 1 /27 (1 piętro), 80-264 Gdańsk pomorskie
e-mail
www
telefon