Moda na ciekawe wnętrza dopiero przechodzi renesans w naszym kraju. Czy to w domu, czy w biurze interesujące dodatki i nietuzinkowe ozdoby przyciągają wzrok i cieszą oko. Piękne akwarium już nikogo nie dziwi, ale genialnie spreparowane terrarium, w którym mieszka „prehistoryczne” zwierzę z dalekich krajów, to już inna bajka.

Niestety w dzisiejszych czasach nie mamy chwili do stracenia. Praca, dom, znajomi – kto może sobie teraz pozwolić na psa? Takiemu zwierzakowi trzeba poświęcić sporo uwagi… Oczywiście pozostaje również kwestia uczuleń na sierść. Wtedy rezygnujemy z posiadania pupila nie zdając sobie sprawy, że możemy mieć przecież przyjaciela w domu, ale musimy wybrać gatunek bez sierści.

Wybór jest gigantyczny – żółwie, płazy, różnokolorowe jaszczurki… ogranicza nas tylko inwencja i budżet. Jednak, jeśli decydujemy się na tak nietypową ozdobę musimy się liczyć z tym, że zwierzęta te muszą mieć określone warunki, aby dobrze się rozwijać i żyć. Tylko jak tu się dowiedzieć wszystkiego na raz? Tu wkracza właśnie nasza firma! Klienci nie będą musieli poświęcać godzin na przygotowanie materiałów, naukę oraz prace wykończeniowe – zrobimy to za nich.

Ile kosztuje aranżacja terrarium?

Aranżacja terrarium o pojemności 50-100 litrów kosztuje mniej więcej 300 złotych, w sprawie nietypowych rozmiarów i wymagań dogadujemy się z klientem indywidualnie. Znajomy miał kiedyś prawie trzymetrowego boa dusiciela – terrarium, a raczej woliera dla niego kosztowała… nieco więcej – ok. 1000 złotych z materiałami! Jak widać można zarobić na takim biznesie, szczególnie, że moda na posiadanie pięknego terrarium właśnie zakorzenia się u nas na dobre.

Jak się reklamować? 

Oczywiście w Internecie – strona www to podstawa, do tego obecność na Facebooku, w Google, w bazach firm typu Panorama Firm. Warto też zrobić zdjęcia/portfolio swych realizacji i promować je na Instagramie. Można też prowadzić specjalistycznego bloga, na którym zamieszczamy np. porady, ciekawostki i zdjęcia własnych hodowli czy materiałów. W ten sposób potencjalny klient będzie mógł zobaczyć, czego może się spodziewać po naszych usługach.