Rozwód. W jakich sytuacjach warto wynająć prywatnego detektywa?

Materiał partnera
2019-09-16
detektyw

Podjęcie decyzji o rozwodzie nigdy nie jest łatwe. Często proces ten trwa bardzo długo, zanim w końcu zdecydujemy się złożyć stosowne dokumenty w sądzie. O ile rozstanie przebiega w sposób polubowny, stres z nim związany jest dużo mniejszy. Gorzej, gdy partner próbuje nie dopuścić do rozwodu, posługując się groźbami czy szantażem. Brak dowodów w sprawie rozwodowej może mieć niekorzystny wpływ na podział majątku wspólnego i opieki nad dziećmi. Często ostatnim ratunkiem okazuje się współpraca z doświadczonym detektywem. Kiedy warto się na nią zdecydować?

Zdrada współmałżonka

Pomocy u prywatnych detektywów często szukają osoby zdradzane, które nie potrafią zdobyć dowodów niewierności partnera na własną rękę lub zwyczajnie nie chcą działać samodzielnie. Niejednokrotnie zdarza się, że małżonek – w przypływie emocji- sam przyznaje się do zdrady, czemu zaprzecza potem przed sądem. Jak informuje specjalista z biura detektywistycznego „Detcom”- udowodniona zdrada jest podstawą do orzeczenia rozwodu z winy partnera. Profesjonalni detektywi są przeszkoleni w zdobywaniu dowodów niewierności, które będą wzięte pod uwagę przez sąd.

Żądanie mieszkania/domu przez współmałżonka

Naturalną rzeczą jest to, że każdy z małżonków chce zachować to, na co pracował przez całe lata. Bardzo często przedmiotem sporu jest nieruchomość. Ciągłe kłótnie i wyrzuty uniemożliwiają wypracowanie wspólnego kompromisu. Wiele par zwyczajnie nie chce też godzić się na jakiekolwiek ustępstwa. W takiej sytuacji również warto postawić na profesjonalistę. Detektyw pomoże ustalić, jaki wkład finansowy został wniesiony przez każdą ze stron na zakup, remont czy też wyposażenie domu/mieszkania. Dostarczy dowodów na temat tego, kto dbał o nieruchomość i w nią inwestował. Zbierze również wiarygodnych świadków, których zeznania mogą bardzo pomóc w walce o sprawiedliwy podział majątku.

Szantaż ze strony partnera

W małżeństwie dzielimy się wszystkim- pieniędzmi, miłością, problemami i sekretami. Często powierzamy partnerowi najskrytsze tajemnice, do których nie przyznalibyśmy się nigdy przed nikim innym. W momencie rozwodu bardzo często zdarza się, że partner wykorzystuje zdobyte informacje przeciwko współmałżonkowi- szantażuje go, zastrasza, grozi. Doświadczony specjalista  bez większych problemów upora się z szantażystą i uwolni nas od stresu.

Powierz zadanie profesjonaliście

Korzystając z usług doświadczonej agencji detektywistycznej, nie musimy obawiać się o satysfakcjonujący wynik śledztwa. Aby wspomóc działania detektywów, najlepiej zwyczajnie nie przeszkadzać im w pracy. Wystarczy powierzyć specjalistom konkretne zadanie, szczerze wyjawiając szczegóły sytuacji. Każda sprawa rozwodowa jest inna i wymaga zdobycia innych dowodów. Wykażmy się cierpliwością i zaufaniem, a licencjonowany detektyw, na pewno nas nie zawiedzie.

Opracowanie artykułu:

Biuro Detektywistyczne Detcom

ul. Stawowa 4/89, 41-200 Sosnowiec śląskie
e-mail
www