Sacrum- kompleksowa organizacja pogrzebu.

Materiał partnera
2019-05-31
pogrzeb

Śmierć bliskiej osoby zaburza porządek w życiu każdego człowieka. W obliczu rodzinnej tragedii, chcemy być razem i skupić się na przeżywaniu żałoby. Niestety z organizacją pogrzebu wiąże się wiele formalności i działań, które wymagają od nas pełnego zaangażowania. Nie zawsze jednak jesteśmy w stanie podołać wszystkiemu samodzielnie. By ulżyć w bólu rodzinie zmarłego, zakład pogrzebowy Sacrum bierze ten obowiązek na siebie.

Formalności i nekrologi

By móc rozpocząć organizację pogrzebu, należy dopełnić niezbędnych formalności. Kompleksowe Usługi Pogrzebowe „Sacrum”  to firma, która stara się w jak największej mierze wyręczyć rodzinę zmarłego. Wszystkie potrzebne dokumenty dostarczane są do właściwych urzędów, o ile to możliwe, bez konieczności angażowania bliskich. Firma przygotuje także klepsydry i nekrologi, które pozwolą na poinformowanie o pogrzebie innych osób, jeśli te będą chciały wziąć w nim udział.

Tradycyjny pochówek oraz kremacja

Mimo, że w Polsce wiele osób decyduje się na tradycyjny pochówek, kremacja cieszy się coraz większą popularnością. Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku, firma Sacrum zadba o należytą oprawę uroczystości. Na miejscu wybierzemy trumnę, ale też odzież i obuwie dla zmarłego. Jeżeli chodzi o kremację, przedsiębiorstwo zapewni transport zwłok do spopielarni, a następnie odbierze prochy zmarłego, które spoczną w wybranej wcześniej urnie. Trumna, tak jak i urna zostaną przewiezione w miejsce pochówku karawanem. Rodzina zmarłego nie musi martwić się o nic. Może w spokoju przeżywać żałobę, mając pewność, że wszystkie oczekiwania dotyczące pogrzebu zostaną zrealizowane przez pracowników firmy.

Florystyczna oprawa pogrzebu

Wizyta w kwiaciarni wydaje się być nieunikniona. W końcu kwiaty doskonale podkreślają wagę uroczystości oraz są wyrazem miłości i szacunku dla zmarłego. Zakup pogrzebowej wiązanki to także symbol ostatniego pożegnania, z którego nie chcemy rezygnować. I nie musimy, ponieważ zakład pogrzebowy „Sacrum” zajmie się także oprawą florystyczną pogrzebu. Za pośrednictwem firmy możemy zamówić piękne i bogate wieńce pogrzebowe oraz pomniejsze wiązanki z żałobną taśmą. Sami decydujemy o tym, jakie kwiaty zostaną użyte do kompozycji. Możemy także zdać się na profesjonalizm firmy i mieć gwarancję, że pożegnamy zmarłego w godny sposób. „Sacrum” znacząco wyróżnia się szeroką ofertą na tle konkurencji. Decydując się na organizację pogrzebu w tym miejscu możemy liczyć na indywidualne podejście do każdego klienta oraz atrakcyjne ceny.

Opracowanie artykułu:

Sacrum Usługi Pogrzebowe

ul. Limanowskiego 18/2, 10-343 Olsztyn warmińsko-mazurskie
e-mail
www