SBD Invenit- kompleksowe usługi z zakresu projektowania.

Materiał partnera
2019-06-03
inżynier

Biuro projektowe SBD Invenit zostało założone w 1992 roku przez trzech inżynierów budownictwa o specjalności konstrukcje inżynierskie i budowlane. Mieści się w Częstochowie w województwie śląskim. Firma świadczy usługi z zakresu projektowania konstrukcji przemysłowych oraz budowli tradycyjnych i może poszczycić się wieloma sukcesami w tej dziedzinie.

Firma od lat specjalizuje się w projektowaniu stalowych konstrukcji przemysłowych. Nowatorskie rozwiązania sprawiły, że z usług biura projektowego korzysta wielu krajowych i zagranicznych inwestorów. Realizowane zlecenia znacząco wyróżniają się na tle tych, które na co dzień wykonuje konkurencja. SBD Invenit wykona dla Was projekty nawet najbardziej skomplikowanych szkieletowych konstrukcji stalowych i żelbetowych, projekty rurociągów, silosów o różnorodnym zastosowaniu, konstrukcji blacharskich, takich jak wanny, zsypy, bunkry czy zbiorniki. Przedmiotem prac przedsiębiorstwa są także ekspertyzy oraz inwentaryzacje istniejących już budowli. Firma zajmuje się także działalnością projektową i obsługą inwestycyjną dla tradycyjnych obiektów użytku publicznego: hal,  budynków usługowych itp.

Wieloletnie doświadczenie w branży umożliwiło przedsiębiorstwu stabilny rozwój. Duży nacisk kładziony jest na bezpieczeństwo całej inwestycji. Nadzór autorski sprawowany jest nad całym projektem Na życzenie klienta potrzebna dokumentację jest przygotowywana także w języku angielskim i niemieckim w oparciu o obowiązujące w innych krajach normy.

Opracowanie artykułu:

SBD Invenit Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Staropolska 1, 42-218 Częstochowa śląskie
e-mail
www