Studio Ama- skuteczna reklama dla Twojej firmy i nie tylko.

Materiał partnera
2019-05-30

Studio Ama zlokalizowane jest w Polkowicach w województwie dolnośląskim. Właścicielem firmy jest pan Adam Machowicz. Przedsiębiorstwo oferuje swoim klientom liczne usługi z zakresu małej poligrafii i nie tylko. Studio Ama wyróżnia się profesjonalizmem, terminowością realizowanych zleceń i miłą obsługą, co najbardziej doceniają mieszkańcy miasta. Jaki jest zakres działalności przedsiębiorstwa?

Kreatywna reklama dla firm

Decydując się na stworzenie reklamy świetlnej dla swojego przedsiębiorstwa, warto skorzystać z usług Studia Ama. Konstrukcja wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje jej niezawodność i długą żywotność. W firmie pana Machowicza wykonamy także bannery, reklamę wielkoformatową i led. Ta ostatnia cieszy się coraz większym zainteresowaniem, ponieważ pozwala na promowanie różnorodnej treści, zależnie od potrzeby. Reklama tego typu jest dużo bardziej skuteczna i umożliwia  pełną prezentacje swojej oferty. Studio Ama wydrukuje też dla nas kolorowe plakaty, ulotki oraz stworzy unikalne wizytówki, które idealnie wpasują się w profil naszej działalności. Usługi reklamowe o wysokim standardzie, to z pewnością domena firmy.

Fotografia

Obecność fotografa podczas ważniejszych uroczystości rodzinnych jest w zasadzie obowiązkowa. Jednak wciąż wiele osób decyduje się na wykonanie profesjonalnych zdjęć w studiu. Przedsiębiorstwo Ama gwarantuje swoim klientom wykonanie atrakcyjnych fotografii w przystępnej cenie. Studio realizuje sesje ślubne, rodzinne i dziecięce. Wykonamy w nim też zdjęcia do dokumentów i portrety. Istnieje również możliwość sesji fotograficznej w plenerze, z której często korzystają Młode Pary. Wysokiej jakości sprzęt, doświadczenie i wprawne oko fotografa, pozwolą na upamiętnienie pięknych chwil na papierze. Na miejscu możemy także wywołać odbitki zdjęć. Usługa realizowana jest od razu lub wspólnie z klientem uzgadniany jest dogodny termin odbioru fotografii.

Usługi ksero

Z racji tego, że punkt znajduje się w pobliżu szkoły podstawowej i mając na uwadze oczekiwania klientów – Studio Ama świadczy usługi ksero i wydruku w wersji kolorowej i czarno-białej. Przedsiębiorstwo zajmuje się również laminowaniem prac, dzięki czemu zyskują one ochronę przed zaplamieniem i wygnieceniem. Dużą zaletą usług tego typu jest ich konkurencyjna cena. Studio Ama to jeden z najtańszych punktów ksero w całych Polkowicach. Warto podkreślić, że niski koszt wydruku nie oznacza gorszej jakości. Wszystkie wydruki realizowane są na dobrym gatunkowo papierze oraz z użyciem profesjonalnych tuszy.

Opracowanie artykułu:

Studio AMA- Fotografia Poligrafia Reklama

ul. Kominka 4, 59-100 Polkowice dolnośląskie
e-mail
telefon