Znajdź dom lub mieszkanie z pomocą biura nieruchomości

Materiał partnera
2019-09-11

Kupno mieszkania w odrestaurowanej przedwojennej kamienicy, nowoczesnego apartamentu w centrum miasta, czy dużego domu położonego na wsi bądź na przedmieściach to inwestycja na całe życie. Każda z tych nieruchomości powinna spełniać oczekiwania i potrzeby wszystkich domowników, tak, by każdy czuł się w nich dobrze, wygodnie i komfortowo. Możesz szukać wymarzonego gniazdka na własną rękę, jednak znacznie sprawniej i szybciej uda się osiągnąć twój cel z pomocą sprawdzonego biura.

W czym pomoże ci biuro nieruchomości?

Klientom najbardziej zależy na kompleksowych usługach i atrakcyjnych ofertach. To w gestii agencji nieruchomości jest trzymać pieczę nad całym procesem transakcji, od wyszukania ofert do przekazania kluczy klientom. Pośrednik powinien zadbać o, by wszystko poszło szybko, sprawnie i bezpiecznie, ale przede wszystkim zgodnie z prawem. Agent nieruchomości jest zobowiązany do weryfikacji stanu prawnego nieruchomości,  doradztwa w nabyciu lub zbyciu nieruchomości, promowania oferty, prezentacji nieruchomości osobom zainteresowanym, udziału w negocjacjach, jak też w przygotowaniu umowy i dopełnieniu wszelkich formalności związanych finalizacją transakcji. W celu jej wyceny, agent współpracuje z rzeczoznawcą. W WGN Nieruchomości pracownicy oferują doradztwo i pomoc w kupnie, wynajmie oraz sprzedaży wszelkich nieruchomości. Towarzyszą swoim klientom na każdym etapie transakcji: w kancelarii notarialnej czy załatwianiu formalności związanych z przekazaniem nieruchomości. W ofercie firmy znajdziesz wiele ciekawych ogłoszeń dotyczących sprzedaży oraz kupna (z rynku pierwotnego i wtórnego) czy wyjęcia mieszkań, apartamentów oraz domów, ale też kupna i sprzedaży działek budowlanych. Jeśli zastanawiasz się nad założeniem własnego interesu tu możesz znaleźć odpowiedni dla siebie lokal użytkowy. Dla osób, które chcą kupić dom czy mieszkanie, biuro nieruchomości oferuje pomoc przy wyborze najbardziej korzystnej oferty kredytowej.

Lokalizacja to priorytet

Nie tylko komfort korzystania z mieszkania czy domu jest ważny. Istotne jest również jego położenie. Zwłaszcza wtedy, gdy nie posiadasz samochodu albo masz dzieci i zależy ci, by dorastały w bezpiecznym i spokojnym miejscu, w którym będą mogły korzystać z wszelkich dobrodziejstw okolicy. Parki, place zabaw, bliskość wielu rozrywek takich jak kino, teatr, basen, boiska ma tu duże znaczenie. Obecność dobrych żłobków, przedszkoli i szkół oraz dobrze zorganizowany węzeł komunikacyjny mają ogromny wpływ na decyzje związane z przeprowadzką.

Opracowanie artykułu:

Zagłoba Świat Alkoholi

ul. Bilsego 9, 59-220 Legnica dolnośląskie
e-mail
www