Przedsiębiorstwa wykorzystujące w swojej pracy maszyny przemysłowe zobowiązane są do ich regularnych przeglądów oraz serwisowania, co może wiązać się z koniecznością wymiany czy zakupu specjalistycznych części. Niezależnie od skali działalności danej firmy, sprawny i bezpieczny sprzęt to podstawa. Szukając dostawcy części, warto wybrać firmę z bogatą ofertą, aby w jednym miejscu znaleźć wszystko to, czego potrzebujemy w atrakcyjnych cenach.

Eko-Bud to przedsiębiorstwo, które zajmuje się sprzedażą osprzętu oraz części do maszyn przemysłowych. Naszym klientom zapewniamy fachową obsługę i doradztwo, ponieważ od lat stawiamy na wysoką jakość obsługi klienta. Oferujemy części i sprzęt wyłączenie od sprawdzonych producentów i dostawców. Każda maszyna i część, zanim trafi do Państwa, sprawdzana jest przez naszych serwisantów, aby mieli Państwo pewność, że korzystają z najlepszych produktów. W naszej ofercie znaleźć można towar w różnych kategoriach cenowych. Jednocześnie, na życzenie klienta, pomagamy w uzyskaniu kredytu lub zawarciu umowy leasingowej. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i oferujemy profesjonalny dobór części do maszyn.

Wysokiej jakości osprzęt zwiększa efektywność pracy

W naszej firmie doskonale zdajemy sobie sprawę, że maszyny są podstawą pracy wielu firm i przedsiębiorstw, które uzależnione są od bezawaryjnego działania takich urządzeń. Ich ewentualna naprawa zazwyczaj wymaga wysokiej jakości części, które posłużą przez długi czas oraz specjalistycznej wiedzy osób, które dokonują ich wymiany. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo między innymi osprzęt do maszyn budowlanych: ramiona koparek, przedłużki do nich, łańcuchy śniegowe, wiertnice do mini koparek, koparko-ładowarek, widły, łyżki hydrauliczne, podwozia kolejowe, pługi do śniegu, sworznie i tuleje, chwytaki do złomu, chwytaki do drewna, chwytaki do bel, podesty i kosze robocze, ale i przewody oraz czujniki. Poza tym mogą Państwo liczyć na szeroki wybór filtrów, olejów, smarów, uszczelek, części i podzespołów silnikowych, które są gwarancją efektywnej i bezpiecznej pracy wszystkich urządzeń. Na życzenie klienta wykonujemy remonty skrzyni biegów w wybranych maszynach.

Zadbamy również o wygląd maszyn

Oczywiście najważniejsze jest to, co w sercu maszyny, czyli wysokiej jakości części i elementy układów paliwowego, hamulcowego czy wydechowego. Jednak, szczególnie jeśli prowadzimy firmę budowlaną, remontową czy ogrodniczą, to jak wyglądają nasze maszyny, ma duże znaczenie dla wizerunku przedsiębiorstwa. Poza tym stosowanie przeznaczonych do tego rodzaju pojazdów środków ma wartość nie tylko estetyczną, ale również zabezpiecza karoserię maszyny przed rdzewieniem i niszczeniem. Dlatego znajdą u nas Państwo szeroki wybór farb i lakierów do maszyn przemysłowych, gąsienice gumowe i stalowe do maszyn o wadze do 46 ton, szyby do maszyn oryginalne i wysokiej jakości zamienniki oraz felgi i opony w rozmiarach od 18” do 28”, które pozwolą na personalizację pojazdu. Wszystkie części sprzedajemy odpowiednio zabezpieczone.