Profesjonalne artykuły ogrodnicze

Materiał partnera
2020-02-06

Wybór specjalistycznych urządzeń i narzędzi ogrodniczych to trudne zadanie. Trzeba uwzględnić nie tylko ich funkcjonalność, ale też parametry techniczne, aby wybrać te, które sprawdzą się w naszym ogrodzie. Wybierając dostawcę narzędzi, maszyn budowlanych czy innego sprzętu zawsze, warto wybierać takie miejsce, które dodatkowo oferuje ich serwis. Zaoszczędzimy dzięki temu dużo czasu i nerwów na poszukiwanie specjalisty od napraw.

Pilar to autoryzowany diler Husqvarna, gdzie znajdą Państwo profesjonalne maszyny i produkty potrzebne do prac ogrodniczych tej i wielu innych sprawdzonych firm. Oferowany przez nas sprzęt to narzędzia ogrodowe wysokiej jakości, które pomogą zadbać zarówno o mniejszy ogródek, trawnik przed domem, jak również przeprowadzić prace w dużym ogrodzie miejskim, sadzie czy lesie. Starając się na bieżąco reagować na potrzeby naszych klientów, proponujemy również usługi serwisu. Husqvarna i inne marki, z którymi współpracujemy, to sprawdzeni producenci i dostawcy, którym tak jak nam, mogą Państwo zaufać.

Narzędzia do pielęgnacji trawnika

Chcąc zadbać o właściwą pielęgnację trawnika, powinniśmy zaopatrzyć się w takie rzeczy jak kosiarki, wąż ogrodowy do podlewania trawy, czy aerator, wertykulator lub glebogryzarki dla poprawy stanu gleby. Dobra ziemia to podstawa, ale sami możemy poprawić stan trawnika, który na niej rośnie. Jedną z możliwości jest regularne podcinanie trawy. Największe problemy sprawia zawsze wybór odpowiedniego rodzaju kosiarki, która pozwoli przyciąć trawnik na preferowaną przez nas długość. W naszej ofercie znajdą Państwo coraz bardziej popularne roboty koszące. To efekt nowoczesnego podejścia do tej czynności, którą każdy posiadacza domu musi systematycznie wykonywać. Największą zaletą jest brak konieczności zbierania resztek trawy po koszeniu. Taki robot pozostawia drobinki, które można wykorzystać, jako naturalny nawóz. Co ważne, taki robot może pracować nawet na mokrej trawie. Docenią go również Państwa sąsiedzi, gdyż emituje on hałas na poziomie zaledwie 58 dB. Nikt nie będzie narzekał na zbyt wczesne prace w ogrodzie! Poza robotami koszącymi oferujemy tradycyjne kosiarki spalinowe i elektryczne.

Narzędzia do prac na zewnątrz

Naszych klientów zaopatrzymy również w pilarki: spalinowe, elektryczne lub akumulatorowe, które w zależności od oferowanej mocy pomogą zadbać o drzewa, drzewka owocowe lub krzaki. Traktory ogrodowe, ridery, przydadzą się właścicielom dużych terenów zielonych. Dmuchawy do liści i nożyce do żywopłotu pozwolą zadbać o estetyczny wygląd ogrodu. Wykaszarki i podkaszarki to narzędzia przydatne w pracach sezonowych. Myjki ciśnieniowe pozwolą oczyścić altankę, elewację czy inne przedmioty znajdujące się przed domem. Oferujemy również bogatą ofertę części i akcesoriów do wszystkich urządzeń. Pracownicy naszego serwisu zadbają o długi cykl użytkowania wybranego sprzętu. Do przeglądów i napraw wykorzystujemy wyłącznie oryginalne części zamienne. Do każdego klienta podchodzimy profesjonalnie i szybko określamy koszt napraw i usługi serwisowej. Wszystkie naprawy i przeglądy techniczne wykonujemy rzetelnie i terminowo.

Opracowanie artykułu: