Firma ANMIXRENT mieści się w Białej Podlaskiej, ale swoje usługi kieruje do klientów z całego kraju. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w wynajmie nowoczesnych podnośników samojezdnych z napędem elektrycznym lub silnikiem wysokoprężnym. Usprawniają one wykonywanie różnorodnych prac na wysokościach. Dlaczego warto skorzystać z oferty firmy ANMIXRENT?

Szeroki wybór podnośników

Firma ANMIXRENT dysponuje podnośnikami koszowymi i nożycowymi renomowanych marek. Te pierwsze wyposażone są w pojemny kosz umocowany na końcu wysięgnika, a te drugie mają wbudowaną platformę, która unosi się na określoną wysokość. Zarówno podnośniki koszowe, jak i nożycowe sprawdzą się przy realizacji różnorodnych zleceń na zewnątrz lub wewnątrz budynku. Oto przykładowe zadania, które można wykonać z ich pomocą:

  • remont elewacji,

  • malowanie ścian wewnętrznych w wysokich obiektach,

  • pielęgnacja roślinności wysokiej,

  • montaż, demontaż i konserwacja reklam na billboardach,

  • konserwacja oświetlenia ulicznego,

  • naprawy linii wysokiego napięcia,

  • prace blacharsko-dekarskie,

  • usuwanie śniegu z dachu, sopli, gniazd szerszeni.

Jak już wspomniano, ANMIXRENT oferuje podnośniki samojezdne elektryczne i z napędem spalinowym. Firma zatrudnia doświadczonych pracowników, którzy chętnie pomogą w wyborze maszyny o szerokości roboczej dostosowanej do potrzeb klienta. Flotę podnośników wspomnianego wyżej przedsiębiorstwa w większości tworzą urządzenia marki Haulotte, która słynie z funkcjonalności i niezawodności działania.

Przejrzyste warunki współpracy

Firma ANMIXRENT dokłada wszelkich starań, by każdy klient był zadowolony z kooperacji. Przedsiębiorstwo współpracuje z osobami prywatnymi, przedsiębiorcami oraz instytucjami. Proponuje najem krótko- i długoterminowy podnośników samojezdnych w konkurencyjnych cenach. Co istotne, wycena usługi każdorazowo jest indywidualna i zależy od okresu najmu, rodzaju wypożyczonej maszyny i typu prac, które będą realizowane z jej użyciem. W tym miejscu warto zaznaczyć, że firma dysponuje również ładowarkami teleskopowymi, które także można wypożyczyć na preferencyjnych warunkach. Oprócz tego ANMIXRENT zajmuje się też serwisem podestów ruchomych i wynajmem rusztowań aluminiowych na terenie Warszawy i okolic. Przedsiębiorstwo może się pochwalić odznaczeniem „Rzetelna Firma” i dużym zaufaniem klientów. Wystarczy spojrzeć, jakie opinie na temat firmy ANMIXRENT krążą w sieci, by mieć gwarancję, że mamy do czynienia z wiarygodnym i uczciwym partnerem biznesowym.