czas czytania: 2 min materiał partnera

Ekologiczne, używane kartony jako alternatywa dla drogich opakowań

kartony używane

Jesteś właścicielem sklepu internetowego i wciąż brakuje ci opakowań do wysyłki towaru? A może zdarza ci się dość często wysyłać paczki dla bliskich? Przed tobą perspektywa przeprowadzki i pakowania całego dobytku, a brakuje ci kartonów, by pochować wszystkie rzeczy? Nowe opakowania, oferowane przez sklepy papiernicze czy też markety budowlane są dość drogie. Świetną alternatywą dla nich są używane kartony, które proponuje firma kartonyuzywane.pl.

Szeroki asortyment opakowań ekologicznych

Firma oferuje wszelkiego rodzaju kartony używane (klapowe, klapowe z otworami, fasonowe) o różnych gabarytach i różnej gramaturze. Są one sprzedawane na wagę. Oferta obejmuje kartony do przeprowadzki, kartony archiwizacyjne, opakowania dla sklepów internetowych, jak też przekładki paletowe, arkusze z tektury litej i wypełniacze kartonowe. Kartony świetnie sprawdzają się w przedsiębiorstwach produkcyjnych, firmach, ale również w domach, do przechowywania różnych przedmiotów czy do przeprowadzek. Mogą też być inspiracją dla najmłodszych domowników, którzy lubią bawić się w inżynierów i budowniczych, i tworzyć najrozmaitsze konstrukcje kartonowe: rakiety kosmiczne, drogi, mosty, a nawet domki dla lalek. Dostępność różnych rozmiarów i rodzajów kartonów używanych pozwala na dostosowanie ich do potrzeb i oczekiwań klientów. Na pewno każdy znajdzie tu takie opakowanie, jakie sobie zażyczy.

Dlaczego warto skorzystać z takiej propozycji?

Niezużyte, niezniszczone i  z drugiej ręki, używane kartony mogą być wykorzystane na wiele sposobów. To świetna alternatywa dla drogich opakowań i pudeł oferowanych przez sklepy. To produkty powstałe w 100% z recyklingu. Są w pełni ekologiczne, a po dokładnym oczyszczeniu i przygotowaniu do ponownego użytku mogą w dalszym ciągu być wykorzystywane w firmach czy w domach. Używane kartony to nie produkty gorszej kategorii. Wręcz przeciwnie. Mają wyjątkową wartość, gdyż są wykorzystywane ponownie w trosce o środowisko i zasoby naturalne, a także o zdrowie człowieka. Produkty, z jakich powstają oferowane przez firmę kartonyuzywane.pl pudełka, są wykorzystywane do maksimum, a to pozwala na duże ograniczenie produkcji odpadów. Pracownicy, to osoby, dla których ekologia w połączeniu z ekonomią i estetycznym wyglądem jest priorytetem. Dlatego stosują nowoczesne technologie służące do przetwórstwa kartonowych produktów. Firma posiada doświadczenie, umiejętności i doskonała znajomość wszelkich procesów odzysku zgodnie z normami dotyczącymi ochrony środowiska.