Wysokie rachunki za energię elektryczną motywują wielu właścicieli domków jednorodzinnych do szukania sposobów jak je ograniczyć. Takim rozwiązaniem jest niewątpliwie oferta firmy M-Instalacje, specjalizującej się między innymi w montażu paneli fotowoltaicznych. Przedsiębiorstwo zatrudnia doświadczonych pracowników z odpowiednimi kwalifikacjami, którzy udzielają wsparcia w kwestii najlepszego rozwiązania.

Montaż paneli fotowoltaicznych

Decydując się na montaż paneli fotowoltaicznych na swoim domu, przede wszystkim należy zatrudnić specjalistów. Źle założona instalacja, może okazać się nieopłacalną inwestycją.

Pierwszym krokiem jest określenie miejsca, oraz powierzchni paneli. Całą konstrukcję można umieścić na dachu, bądź na ziemi na specjalnym stelażu. Wykwalifikowani profesjonaliści wcześniej przeprowadzą dokładny audyt tak, a by instalacja spełniała wymogi bezpieczeństwa. Montaż powinien odbywać się w zgodzie z wymaganiami technicznymi, a także wszystkimi kryteriami przyłączenia.

Cały proces montażu instalacji trwa zazwyczaj około dwóch dni. Rozpoczęciem prac jest montaż konstrukcji, do której będą zamocowane panele. Następnie, specjaliści zajmą się przygotowaniem trasy kablowej, przez którą będą poprowadzone przewody łączące moduły z rozdzielnicą. Po zakończeniu tego etapu można przystąpić do montażu paneli i połączeniu ich z inwerterem.

Ostatnim etapem jest odpowiednia konfiguracja urządzeń, a także przeprowadzenie odpowiednich pomiarów elektrycznych.

Bezpieczny montaż paneli fotowoltaicznych z firmą M-Instalacje

Nasza firma działa na terenie Krakowa i okolic, świadcząc wysokiej jakości usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw.

– mówi jeden z pracowników firmy M-Instalacje.

Przedsiębiorstwo specjalizuje się głównie w montażu rozwiązań energooszczędnych, pozwalających obniżyć koszty energii. Zdając sobie sprawę z tego jak ważna jest aktualna wiedza, firma dba o regularne szkolenia swoich pracowników.

Wszystkie projekty realizowane są terminowo z uwzględnieniem wszystkich potrzeb klientów.