Poszczególne materiały, które wykorzystuje się w sektorze budowlanym, często mają postać sypką. Mogą być w dowolnym momencie rozrobione na masę roboczą. Natomiast składowanie ich w specjalnych workach ułatwia transport, zarówno ten długodystansowy, jak i również w obrębie danego obiektu. Niezbędne jednak jest zastosowanie odpowiedniej jakości opakowania. Jaki typ warto rozważyć?

Gdzie zamówić worki na fugi i kleje budowlane?

Tego rodzaju opakowania muszą wykazywać przede wszystkim odporność na uszkodzenia mechaniczne. Wszystko dlatego, iż muszą być w odpowiedni sposób zabezpieczone w trakcie transportu. Także na placu budowy narażone są na rozerwanie, dlatego istotną kwestię odgrywa wytrzymałość opakowania. Drugą, bardzo ważną jest ochrona przed wilgocią.

Kleje budowlane w postaci sypkiej rozrabia się z wodą. Jakikolwiek kontakt z wilgocią powoduje, iż powstają w nich grudki, co utrudnia lub uniemożliwia wykorzystanie tego rodzaju materiału. Tym bardziej, iż niezbędne jest, aby masa posiadała jednolitą konsystencję.

Firma zajmuje się produkcją opakowań papierowych od 1992 roku. Już wtedy była świadoma kwestii ekologicznych, które dotyczą stosowania materiałów podlegających recyklingowi, a jednocześnie pracowała nad tworzeniem jak najbardziej wytrzymałych worków i opakowań papierowych.

mówi specjalista z firmy Tefim z Warszawy.

Jakie są zalety opakowań papierowych?

Przede wszystkim jest to niewielka waga samych wyrobów kartonowych, co pozwala na transport większej ilości produktów. Opakowania papierowe oznaczają także niski koszt produkcji, co przekłada się na cenę gotowego wyrobu. Dlatego są chętnie stosowane tak samo przez duże przedsiębiorstwa, jak również firmy, które dopiero rozpoczynają swoją działalność w sektorze handlowym.

Jeśli poszukujesz sprawdzonego producenta tego rodzaju wyrobów, zapoznaj się z ofertą firmy Tefim, która na rynku obecna jest od 1992 roku. Oferuje ona możliwość wykonania toreb na różnego rodzaju materiały, w tym metal czy brykiet.