Funkcjonalność kartonów sprawia, że znajdują zastosowanie w wielu branżach. W zależności od potrzeb możesz wykorzystać je do transportowania ładunków, magazynowania produktów spożywczych czy robienia porządków. Opakowania klapowe, oferowane przez firmę Opakomax, cieszą się dużym zainteresowaniem wśród Klientów z branż spożywczej, logistycznej czy produkcyjnej. Sprawdź, co wyróżnia je na tle innych kartonów.

Pudła tekturowe – zastosowanie

Opakowania tekturowe to budżetowe rozwiązania dla inwestorów, którzy szukają sprytnego sposobu na organizację przestrzeni magazynowej, firm kurierskich oraz przedsiębiorstw transportowych. Wystarczy opatrzeć kartony etykietami z opisaną zawartością i ustawić je na regałach przemysłowych, aby bez problemu odnaleźć potrzebne rzeczy.

Do produkcji opakowań wykorzystujemy sklejoną masę papierniczą stworzoną ze ścieru drzewnego i makulatury. Aby zwiększyć odporność tektury na obciążenie, dodajemy także inne substancje, które są w pełni ekologiczne. Nasze pudełka sprawdzą się zarówno do przechowywania, jak i wysyłki towarów. Sprzedawane w formie płaskiej i łatwe do złożenia są przystosowane do wielokrotnego użytku

– wyjaśnia pracownik Opakomax.

Kartony klapowe – jakie wybrać?

W ofercie firmy Opakomax znajdziesz kartony klapowe wykonane z wielowarstwowej tektury, które charakteryzują się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, wstrząsy i odkształcenia. Im grubsza tektura, tym pudełko jest bardziej odporne na wilgoć i lepiej zabezpiecza zapakowany ładunek. Jeżeli szukasz pudełka do pakowania wyrobów szklanych lub ceramicznych, koniecznie wybierz kartony wykonane z tektury falistej o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych. Nie musisz ograniczać się do opakowań w kształcie prostokąta – asortyment firmy obejmuje także niestandardowe wąskie kartony oraz modele teleskopowe, które można dostosować do wymiaru ładunku. W ofercie Opakomax nie zabrakło również kartonów do przechowywania i przewozu obrazów oraz innych płaskich przedmiotów.