Prowadzisz firmę transportową, produkcyjną, a może halę magazynową? W takim razie doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak dużą rolę podczas przewozu towarów lub ich składowania odgrywają palety. Z pewnością chcesz, aby były to elementy trwałe, bardzo nośne, jednocześnie zgodne z europejskimi normami. Jeśli tak, wybierz te, jakie produkuje firma Boxy Group już od wielu lat.

Boxy Group – poznaj tę firmę

Firma, którą chcemy dziś przedstawić, istnieje na rynku od wielu lat. Wyspecjalizowała się w produkcji wyrobów z drewna. Od początku swojej działalności wykonała setki zleceń dla klientów indywidualnych, jak również dla firm. Wieloletnie doświadczenie, odpowiednie podejście do pracy wykwalifikowanego personelu, a także indywidualne podejście do każdego zlecenia to coś, co bez dwóch zdań wyróżnia firmę Boxy Group na tle innych działających w podobnej branży. Warto zwrócić uwagę na fakt, że pracownicy skupiają się przede wszystkim na precyzji wykonania wyrobów drewnianych. Dzięki temu te zawsze są dostosowane do potrzeb, nawet tych niecodziennych wszystkich klientów.

Jak powiedział jeden z przedstawicieli firmy,

cechują nas trzy wartości. Przede wszystkim terminowość, zawsze dbamy o to, aby usługi były wykonane w ustalonym czasie. Ponadto profesjonalizm, z wielką starannością podchodzimy do każdego zlecenia. Mamy także konkurencyjne ceny, co z pewnością zadowoli wielu potencjalnych klientów.

Sprzedaż palet różnego rodzaju

Opisywana firma prowadzi sprzedaż palet. Szczyci się tym zajęciem już od wielu lat. Ma do zaoferowania swoim klientom zarówno uniwersalne europalety, jak i dostosowane do zmiennych potrzeb zleceniodawców, wersje o różnych rozmiarach. Dzięki temu dobór odpowiedniej na przykład do przewozu lodówki lub innego sprzętu AGD nie będzie stanowił problemu. Chcemy podkreślić, że każda z palet jest zawsze opisana, dzięki czemu wiesz, jaką ma nośność, a także wymiary. Jeśli uważasz, że chcesz je kupić właśnie w firmie Boxy Group, zachęcamy do tego!