Przedsiębiorstwo Proxima istnieje na rynku już ponad 20 lat i stale udoskonala swoje produkty. W ofercie znajdziesz przede wszystkim profesjonalne sterowniki, które umożliwiają stworzenie inteligentnych budynków. Oprócz tego firma oferuje również działalność projektową i usługową. Dlaczego warto wybrać sterowniki Proxima i co jeszcze znajdziesz w ofercie przedsiębiorstwa?

Czym są inteligentne budynki?

Czy budynek może być inteligentny? Tak, jeśli będzie sterowany przy pomocy sztucznej inteligencji! W dzisiejszych czasach technologia inteligentnych budynków stale się rozwija, a najnowocześniejsze budynki są wyposażone w system czujników i detektorów, które umożliwiają sterowanie wszystkimi instalacjami przy pomocy jednego urządzenia.  Firma Proxima dba o to, aby produkty i usługi były stale dostosowywane do oczekiwań klientów, obniżając koszty montażu i eksploatacji systemów, a jednocześnie zwiększając ich funkcjonalność i bezpieczeństwo.

Wszystko zależy od sterowników!

Najważniejszym elementem każdego inteligentnego budynku są oczywiście sterowniki. To właśnie one powstają w zakładzie produkcyjnym Proxima. Ogromny wybór sterowników sprawia, że możesz znaleźć produkty idealnie dostosowane do twoich oczekiwań. Warto dodać, że kompleksowość usług dotyczy również projektowania, montażu oraz serwisu. Dzięki temu nie musisz korzystać z usług kilku przedsiębiorstw, a wszystkim zajmie się producent danego sterownika. Dużą zaletą firmy Proxima jest możliwość modyfikowania oferowanych urządzeń oraz oprogramowania w taki sposób, aby były one dopasowane do charakteru danego budynku.

Nowoczesne technologie dla domu i przemysłu

Inne sterowniki i urządzenia sprawdzą się w domu jednorodzinnym, a jeszcze inne na hali przemysłowej. Przedsiębiorstwo Proxima posiada produkty zarówno dla inwestorów zajmujących się budownictwem mieszkaniowym, jak i właścicieli budynków przemysłowych. Skontaktuj się z przedstawicielem firmy i wspólnie wybierzcie rozwiązania, dzięki którym twój budynek będzie zautomatyzowany według najnowszych standardów! Steruj instalacjami przy pomocy urządzenia mobilnego i zwiększ komfort oraz bezpieczeństwo budynku. Najnowsze sterowniki Proxima doskonale sprawdzają się w automatyzacji linii produkcyjnych i zwiększą wydajność twojej firmy nawet kilkukrotnie. Inteligentne budynki są technologią przyszłości, która już teraz jest dla ciebie w pełni dostępna! Budujesz dom jednorodzinny? A może chcesz unowocześnić halę przemysłową? Zaufaj specjalistom z firmy Proxima!