Blog Panoramy Firm

Technika grzewcza – czym wyróżniają się najlepsze branżowe podmioty?

Materiał partnera
2019-05-31
technika grzewcza

Technika grzewcza z każdym rokiem ewoluuje, coraz bardziej wpasowując się w idee budownictwa pasywnego tj. energooszczędnościowego, a także proekologicznego. Najlepsze podmioty gwarantujące technologie grzewcze, nie tylko skupiają się na sprzedaży różnego rodzaju artykułów, ale także na świadczeniu bardzo szerokich usług, m.in. serwisowych. Dowiedz się zatem, czym wyróżniają się najlepsze branżowe podmioty!

Szeroki zakres działalności

W Polsce możemy firmy z zakresu technik grzewczych podzielić m.in. na dwie podstawowe grupy: dystrybutorów technologicznych, a także pracownie serwisowo-montażowe. Wysoką przewagę konkurencyjną przejmują na rynku jednak przedsiębiorstwa, które łączą obie działalności. Dzisiaj zatem najlepsze branżowe podmioty, gwarantują: sprzedaż urządzeń gazowych, sprzedaż części instalacyjnych zamiennych, instalacji grzewczych sanitarnych i gazowych, czy które są wyspecjalizowane w konserwacjach/naprawach i przeglądach. Szerokie usługi w zakresie dystrybucji, jak i serwisu, oferuje m.in. firma ECO-TERM, która podejmuje się także działań: analiz spalin piecyków i kotłów gazowych, czy kontroli instalacji gazowych wraz z próbą szczelności.

Współpraca z różnymi grupami klientów

Najlepsze firmy, które sprzedają, montują oraz serwisują technologie grzewcze, współpracują w tym zakresie zarówno z klientami indywidualnymi, jak i też instytucjonalnymi: pracowniami energetycznymi, ekipami budowlanymi, deweloperami, inwestorami nieruchomościowymi, czy też architektami i firmami remontowymi. Oferowana technika i usługi w jej zakresie, są zaś dedykowane dla domów jednorodzinnych, obiektów gospodarczych i przemysłowych, a także budynków pracowniczych, komercyjnych oraz publicznych.

Obsługa technologii najlepszych marek

Firmy, które wyróżniają się szeroką obsługą różnych podmiotów, a także rozległą ofertą, zapewniają bardzo często usługi pogotowia gazowego i grzewczego, kiedy to pomoc można uzyskiwać 24h na dobę! Istotne przy tym jest to, aby serwisant posiadał doświadczenie w pracy z urządzeniami takich marek, jak: Junkers, Termet, Immergas, Vaillant, Unical, Fondital, Saunier Duval, De Dietrich, Viessmann, Brotia, czy Neckar. Najlepsze firmy bez problemu zainstalują je w Twoim domu i przeprowadzą szkolenie z obsługi, np. nowoczesnych kotłów kondensacyjne, które mogą przynieść olbrzymie oszczędności grzewcze!

Warto wiedzieć! Jeśli chcesz postawić na nowoczesną i energooszczędną technikę grzewczą, która jest również proekologiczna, postaw właśnie na wspomniane kotły kondensacyjne, czy solary, na które można dzisiaj uzyskać dofinansowanie z programu „Czyste Powietrze”.