Drewno ma bardzo wiele zastosowań i od wieków jest wykorzystywane przez ludzi. Stosuje się je m.in. w budownictwie, w produkcji mebli, podłóg, narzędzi i papierowych opakowań. Pełny potencjał drewna wydobywany jest dzięki jego prawidłowej obróbce. Firma Borowiak Tartak, Więźba, Tarcica, z siedzibą w Komornikach, to producent drewna najwyższej jakości dostosowanego do potrzeb klienta. Co znajduje się w ofercie przedsiębiorstwa i dlaczego warto skorzystać z jego usług? Odpowiadamy!

Co oferuje firma Borowiak Tartak, Więźba, Tarcica?

Przedsiębiorstwo ma siedzibę w wielkopolskich Komornikach, a jego bardzo rozbudowana oferta z pewnością zadowoli każdego klienta. Firma oferuje tarcicę różnego typu, wśród której znajdują się deski, krawędziaki, łaty, więźba dachowa oraz inne obrobione artykuły. Materiały wytwarzane przez przedsiębiorstwo Borowiak Tartak, Więźba, Tarcica znajdują szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach gospodarki. Przedstawiciel firmy dodaje:

Przykładamy dużą uwagę do jakości naszych produktów. Materiały, które oferujemy są odpowiednio wysuszone i starannie obrobione, przez co charakteryzują się wysoką jakością i trwałością.

Przedsiębiorstwo prowadzi także sprzedaż drewna opałowego o wysokiej kaloryczności, zrzyn oraz trocin. W trosce o dobro klienta, firma oferuje także dostosowanie swoich usług do indywidualnych potrzeb, wykonując cięcie drewna na wymiar oraz wytwarzając wiele innych rodzajów wyrobów. Przedsiębiorstwo prowadzi handel hurtowy i detaliczny, a dodatkowo oferuje dowóz drewna pod wskazany adres.

Dlaczego warto skorzystać z oferty firmy?

Przedsiębiorstwo Borowiak Tartak, Więźba, Tarcica działa na rynku od 1993 roku. Wiele lat aktywnej działalności przekłada się na bardzo duże doświadczenie i pozwala świadczyć usługi tartaczne na najwyższym poziomie. Szeroka oferta firmy i indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta to gwarancja dobrej współpracy i pełnego zadowolenia. Przedsiębiorstwo chętnie podejmie się nawet trudnych zleceń, które zostaną dokładnie omówione i wykonane z największą starannością. Dużą zaletą firmy jest prowadzenie handlu detalicznego jak i hurtowego, dlatego każda osoba potrzebująca usług tartacznych znajdzie tam pomoc. Przedsiębiorstwo oferuje dobry kontakt z klientem, otwartość i pełne zaangażowanie we wszelkie zleceń oraz konkurencyjne ceny. Dodatkowym atutem jest możliwość dowozu zamówionych materiałów na wyznaczony adres, co zdecydowanie oszczędzi problemów wynikających z konieczności organizowania transportu.