Szukasz wagi, która cechuje się ogromną nośnością przy minimalnej konserwacji? W takim razie pomost wagowy firmy Wagowskaz jest idealnym wyborem. Lawy fundamentowe oraz rama z dwuteownika z podwójną kratą zbrojenia zapewniają wytrzymałość, nawet w trudnych warunkach środowiskowych, a wagi są zaprojektowane tak, aby konserwacja i obsługa były tak proste, jak to możliwe.

Charakterystyka stalowo-betonowej wagi samochodowej

Wytrzymała waga samochodowa to urządzenie mające zastosowania w wielu gałęziach przemysłu, m.in. w: skupach złomu, składach węgla, żwirowniach, skupach zboża, mleczarniach i ubojniach. W związku z tym, wagi te muszą łatwo dostosowywać się do środowiska ważenia być w stanie wytrzymać ciężkie warunki. Urządzenia produkowane i montowane przez Wagowskaz spełniają najwyższe standardy, dając gwarancję bezproblemowego użytkowania w każdej gałęzi przemysłu. Jak mówi ekspert z firmy:

Nasze wagi najazdowe powstają z wykorzystaniem ram dwuteownika z podwójną kratą zbrojenia, które następnie są zalewane betonem przemysłowym C30/37 W8. W zależności od ich długości, wagi sytuujemy na dwóch, trzech lub nawet czterech lawach fundamentowych, a ich konstrukcję dopełniają dwa najazdy ułatwiające bezpieczny i prosty wjazd i zjazd pojazdu.

Dzięki tak solidnej konstrukcji stalowo – betonowe wagi najazdowe cechują się maksymalną wytrzymałością, unikając krytycznych punktów obciążenia, oszczędnością kosztów związaną z konserwacją, długą żywotność, w porównaniu z innymi modelami, oraz bardzo dobrą ochroną przed brudem, korozją i wilgocią. Sam montaż trwa nie dłużej niż dwa dni.

Wagowskaz dopasuje wagę do potrzeb Twojej firmy

Wagi samochodowe są wyposażone w terminale wagowe z dużym podświetlanym wyświetlaczem LCD firmy Rhewa, których obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej. Wagowskaz stosuje w swoich urządzeniach czujniki tensometryczne najwyższej jakości.

Pracownicy firmy dobiorą wagę przemysłową na podstawie indywidualnych potrzeb Klienta - według długości i wagi ważonych samochodów. Ponadto, do każdego urządzenia możliwy jest dobór wybranych urządzeń peryferyjnych, takich jak:

  • wyświetlacz zewnętrzny,

  • program wagowy,

  • drukarka termiczna,

  • sygnalizacja świetlna,

  • czytnik kart magnetycznych.

Decydując się na wagę samochodową Wagowskaz otrzymujesz: pomost wagowy, elektroniczny układ pomiarowy ale także gwarancję transportu do klienta, montażu, legalizacji i serwisu. Nie zwlekaj, sprawdź ofertę firmy już dziś!