Prowadzisz rolniczą działalność gospodarczą? Zastanawiasz się, gdzie sprzedać zebrane plony? Jedną z dostępnych opcji jest skup zboża Jurnas prowadzony przez Bartłomieja Jurko w Maśluchach w województwie lubelskim, w gminie Uścimów. Sprawdź, jakie korzyści niesie za sobą nawiązanie współpracy z przywołaną wyżej firmą. Zobacz, co przedsiębiorstwo ma do zaoferowania. 

Czym zajmuje się firma Jurnas?

Najważniejszym obszarem działalności firmy Bartłomieja Jurko jest handel zbożem. Transakcje dotyczą zarówno kupna, jak i sprzedaży. Co można nabyć lub zbyć na wspomnianym skupie zbóż? Przede wszystkim jęczmień, pszenicę, pszenżyto oraz kukurydzę. Ofertę tworzą starannie wyselekcjonowane, wysokogatunkowe plony, oczyszczone i pozbawione wad, które z powodzeniem można wykorzystać w przetwórstwie paszowym i spożywczym (do produkcji żywności). 

Warto zwrócić uwagę na fakt, że przedsiębiorstwo Bartłomieja Jurko prowadzi również własne gospodarstwo nasienne. Produkuje w nim materiał siewny. Wykorzystuje przy tym wyłącznie naturalne metody, bezpieczne dla człowieka i środowiska naturalnego. Dzięki temu zdobyło zaufanie wielu klientów z województwa lubelskiego i okolicznych terenów.

Co zyskasz na współpracy z firmą Jurnas?

Sprzedaż plonów w opisywanym skupie niesie za sobą szereg rozmaitych korzyści. Przywołane rozwiązanie pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu. Nie trzeba go tracić na poszukiwanie indywidualnych klientów i przeglądanie ogłoszeń. Rolnik pozbywa się również problemu z przechowywaniem zboża.  Nie musi wynajmować specjalnych silosów, które ochronią zebrane produkty przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych oraz szkodników, na przykład szczurów, myszy czy moli spożywczych. Plony trafiają do skupu bezpośrednio po zbiorze. Wystarczy załadować pszenicę, jęczmień czy przenżyto na przyczepkę i zawieźć na odpowiednie miejsce. 

Warto zwrócić uwagę na jeszcze jedną bardzo ważną kwestię – współpraca z przedsiębiorstwem Bartłomieja Jurko to także gwarancja zysku. Firma Jurnas oferuje konkurencyjne, uczciwe stawki. Podczas wyceny zboża bierze się pod uwagę czynniki, takie jak: gęstość ziarna w stanie zsypanym, zawartość białka czy procent wilgotności. Warunki dokonywania transakcji są jasne dla obu stron. Rolnik od razu wie, ile pieniędzy otrzyma za sprzedawany produkt i może mieć pewność, że nie zostanie oszukany.