Rolnicy, u których pojawiła się nadwyżka płodów rolnych, chętnie korzystają z usług skupów zboża. Jeżeli potrzebujesz szybko sprzedać nadmiar pszenicy, jęczmienia czy pszenżyta, ale nie chcesz tracić czasu na poszukiwanie klientów, skorzystaj z oferty firmy Moja Marcina Ratalewskiego. Dostarcz ziarno do skupu i nie trać czasu na indywidualną sprzedaż.

Dlaczego warto udać się do skupu zboża?

Szukanie Klientów na zakup zboża bywa problematyczne. Jeżeli rolnik nie ma dużo kontaktów i istnieje realne ryzyko, że ziarno będzie zalegać, warto sprzedać plony w skupie. W przypadku dużej ilości ziarna skup zboża Moja Marcina Ratalewskiego zapewnia transport i preferencyjne stawki za płody.

Takie rozwiązanie jest korzystne dla obu stron – mniejsi producenci zarabiają na nadmiarze zboża, zaś skup dostaje dobrej jakości ziarno. Uwaga! Stawki w skupach stanowią wynikową kilku czynników m.in. warunków atmosferycznych oraz trendów na światowych rynkach.

Skupy zboża – jakie są korzyści?

Skup pszenicy, jęczmienia, kukurydzy czy pszenżyta to miejsce, w którym zboża są przechowywane w kontrolowanych warunkach. Firma Moja Marcina Ratalewskiego współpracuje ze sprawdzonymi producentami rolnymi, dlatego możesz mieć pewność, że oferowane zboże jest najwyższej jakości. W skupie można zakupić zarówno zboża paszowe, jak i konsumpcyjne oraz ziarna roślin strączkowych. Jak wskazuje specjalista ze skupu Moja, ceny zbóż nie są stałe i zmieniają się w zależności od pory roku.

Nie ulega jednak wątpliwości, że współpraca ze skupem zawsze jest korzystna dla rolników. Szybki zysk, pewny odbiorca oraz łatwa sprzedaż, to kluczowe kwestie, które sprawiają, że skupy są tak cenione przez producentów płodów rolnych. Współpracując z Moja możesz mieć pewność, że Klient nie zrezygnuje tuż przed finalizacją transakcji. Nie musisz także obawiać się o regularność wpływów. Jeżeli zależy Ci na pewnym źródle dochodów, rozważ skorzystanie z oferty skupu zboża i pozbądź się nadwyżek rolnych.