Chcesz zaprosić rodzinę i przyjaciół na swoją huczną „pięćdziesiątkę”? A może szukasz eleganckiego miejsca na organizację bankietu biznesowego? Zasmakuj imprezy w górach! Koniecznie zapoznaj się z ofertą restauracji Skalny Młyn. Jest to malowniczo położony obiekt, który słynie z pysznej kuchni i wspaniałej atmosfery. Zobacz, dlaczego warto tam zorganizować imprezę okolicznościową!

Stylowe sale dla gości

Restauracja Skalny Młyn dysponuje dwoma przestronnymi salami bankietowymi. Pierwsza ma dostęp do tarasu i jest w stanie pomieścić do 80 osób, druga przeznaczona jest na większe imprezy, liczące do 150 gości. Obie sale wykończone są ze smakiem, a ich styl można dowolnie modyfikować za pomocą dekoracji.

Na uwagę zasługuje także otoczenie restauracji. Budynek sąsiaduje ze starannie utrzymanym ogrodem, w którym znajdują się liczne formacje skalne oraz widowiskowe oczko wodne z napędzanym wodą kołem młyńskim. Dużym udogodnieniem dla gości jest również obszerny i wygodny parking. Restauracja Skalny Młyn to idealne miejsce na organizację:

  • wesela,

  • większych imprez rodzinnych,

  • imprez firmowych i bankietów,

  • konferencji,

  • spotkań i wydarzeń artystycznych,

  • kameralnych spotkań w gronie przyjaciół.

Zachęcamy Cię do odwiedzenia strony internetowej lokalu, gdzie znajdziesz zdjęcia obrazujące jego piękno.

Wyśmienite menu

Jak zapewne wiesz, sercem każdej restauracji jest kuchnia. Jeśli chodzi o restaurację Skalny Młyn, to specjalizuje się ona w uwielbianej przez gości kuchni polskiej, ale jest otwarta na inne ciekawe smaki. Lokal zatrudnia doświadczonych kucharzy, którzy wkładają mnóstwo serca w przygotowywanie potraw. Wyróżniają się one wielowymiarowym smakiem, kuszącym aromatem i wysoką estetyką podania. Co dokładnie znajdziesz w menu?

Klienci restauracji Skalny Młyn w szczególności upodobali sobie stek wołowy, roladę wołową, kaczkę serwowaną z kluskami śląskimi, vege dania oraz własnoręcznie robione pierogi z różnymi nadzieniami. Dużą popularnością cieszą się także zupy – zarówno te ze stałej oferty, jak i sezonowe. Musisz spróbować wykwintnej zupy borowikowej z ziemniakami oraz chłodnika z nowalijek. Warto zaznaczyć, że menu na imprezy okolicznościowe komponowane jest w oparciu o indywidualne preferencje klientów. Istnieje również możliwość zamówienia cateringu.

Wygodny dojazd i przestronny parking

Restauracja znajduje się u wrót Beskidów - zaraz przy głównej drodze dojazdowej do miejscowego Uzdrowiska Ustroń. To świetna baza wypadowa dla grup zwiedzających piękne Beskidy - Ustroń, Wisłę, Cieszyn, Istebnę, Koniaków. Restauracja Skalny Młyn dysponuje przestronnymi parkingami, które z powodzeniem pomieszczą nawet autobusy.

Jak widzisz, organizacja imprezy w restauracji Skalny Młyn, to doskonały pomysł. Lokal spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W celu zarezerwowania sali skontaktuj się z przedstawicielem omawianej restauracji osobiście, telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdziesz na stronie internetowej.