Jak można otrzymać puchar z grawerem?

Materiał partnera
2019-10-03

Zdobycie trofeum za pierwsze miejsce w danej dyscyplinie to niezwykłe osiągnięcie i ukoronowanie ciężkiej pracy włożonej w sukces. Niewiele osób wie, że nie trzeba wygrać ligi mistrzów ani olimpiady. Samą statuetkę można kupić w specjalnych sklepach, co jest świetnym pomysłem podczas organizacji mniejszych imprez sportowych w szkołach, czy ligach okręgowych. Mało osób jest świadoma, skąd w ogóle pojawiają się puchary.

W jakich sytuacjach warto kupić puchar?

Na każdej ogromnej imprezie sportowej, takiej jak finał ligi mistrzów, czy Mundial, najlepsza drużyna odbiera puchar. Każdy sportowiec na pewno marzy, aby uczestniczyć w tej ceremonii, lecz mało kto wie, że nie jest tak trudno dostać trofeum. W każdej miejscowości odbywają się imprezy społeczno-kulturalne, na których nierzadko wręczane są nagrody w postaci kwiatów czy dyplomów. Ciekawą alternatywą może się okazać wręczenie pucharu, tudzież statuetki dla laureata. Istnieją firmy takie jak Unirex, które oferują wszelkiego rodzaju nagrody i artykuły sportowe, które można wręczać na uroczystościach lub imprezach sportowych.


Podczas planowania turnieju sportowego, organizatorzy muszą zadbać nie tylko o sędziów, czy sprzęt sportowy, ale także o nagrody dla uczestników. W takichsytuacjach osoby decyzyjne muszą pamiętać o tym, aby zaopatrzyć się w dyplomy, medale, nagrody oraz puchar dla najlepszej drużyny lub zawodnika. To niezwykłe wyróżnienie oraz pamiątka na całe życie, która przypomina o zaciętej rywalizacji i sportowych emocjach podczas turnieju. W sportach indywidualnych bardzo często wręczane są statuetki, które przedstawiają najczęściej postać sportowca. 
Nagrody nie tylko dla sportowców
Przyjęło się, że puchary z grawerem lub medale otrzymują tylko sportowcy, jednak okazji do wręczenia trofeum jest znacznie więcej. Statuetka z dedykacją to świetny pomysł na prezent lub uczczenie jakiegoś wydarzenia, takich jak ukończenie studiów, czy jubileusz z okazji rocznicy ślubu. Dobrym pomysłem może być także wręczenie pucharu dla nauczyciela z okazji Dnia Edukacji lub zakończenia szkoły. Z pewnością obdarowywana osoba doceni oryginalność gestu. 

Podczas rozdawania
Oscarów wręcza się kultowe już nagrody, które są największym wyróżnieniem dla aktora i niewiele osób może pochwalić się takim osiągnięciem. Samą statuetkę można bez problemu zakupić i wręczyć w prezencie osobie, która jest ogromnym fanem kina. Zakup dedykowanego pucharu można wręczyć każdej osobie, która niekoniecznie musi zająć pierwsze miejsce w zawodach sportowych.

Opracowanie artykułu:

Unirex Hurt i detal artykułów sportowych

ul. Kościuszkowców 78, 04-552 Warszawa Wawer, mazowieckie
e-mail
www