Jeśli interesujesz się sztuką lub jesteś artystą, to z całą pewnością szukasz najlepszych produktów, o wyjątkowej jakości i ciekawym wzornictwie. Stawiając na doskonałą jakość i dbałość o ekologię i środowisko naturalne, z pewnością warto wybrać produkty francuskiej firmy Clairefontaine. Znajdziesz je w szerokim asortymencie firmy Gralux Sp. z o.o.

Zgodnie z naturą

Francuska firma Clairefontaine, której asortyment zapewnia firma z Krakowa - Gralux Sp. z o.o., działająca już od 1996 roku na polskim rynku, od 150 lat zajmuje się produkcją papieru. Jest to czołowy przedstawiciel tej branży na całym świecie. Przy produkcji swoich materiałów największą wagę przykładają do ekologii. Dbają o środowisko poprzez różne konkretne działania, wpływające na jego dobro. Opiekują się setkami hektarów powierzchni lasów francuskich oraz aktywnie je rozwijają. Dbałość o ekologię wyrażają także poprzez swoją strategię firmową. Łączą najwyższą jakość swoich produktów z jednoczesnym wsparciem dla środowiska.

Szeroki asortyment produktów

W firmie Gralux można znaleźć wiele produktów tej znanej szeroko marki. Bez wątpienia znajdą w niej swoje ulubione produkty miłośnicy sztuki, ale nie tylko. Oferta jest skierowana także do uczniów, którzy chcą, aby ich zeszyty były trwałe i wykonane z najwyższej jakości papieru. Dla artystów znaleźć można różnego rodzaju bloki, papiery lub podobrazia malarskie.

Asortyment, który oferuje firma jest odpowiedzią na potrzeby każdej osoby, która szuka solidnych produktów o wysokiej jakości wykonania. Gwarantowana jest także oryginalność i ciekawe wzornictwo, które zdecydowanie wyróżnia się wśród innych produktów tego typu. To wszystko za sprawą charakterystycznego designu.

W ofercie krakowskiej firmy można znaleźć produkty Clairefontaine takie jak:

  • artykuły papiernicze: zeszyty, notatniki, notesy;
  • artykuły plastyczne: bloki artystyczne, papiery, podobrazia, teczki;
  • artykuły kreatywne: scrapbooking, origami, papiery, koperty;
  • papiery i akcesoria do pakowania.

Jak widać wśród tak bogatego asortymentu każdy znajdzie coś dla siebie. Warto wiedzieć, że firma Gralux wyróżnia się nastawieniem na rozwój oraz zadowolenie swoich klientów. Ciągle wzbogacają swoją ofertę oraz zapewniają szeroką gamę produktów. Starają się także ciągle podwyższać jakość obsługi klienta. Dokonywanie zakupów w ich sklepie jest bardzo sprawne i oczywiście przyjemne. Jeśli zatem szukasz wysokiej jakości produktów Clairefontaine i chcesz zrealizować swoje zamówienie w najkrótszym możliwym terminie, to zaufaj firmie Gralux.