W tym roku postawiłeś na wakacje na Dolnym Śląsku? Na pewno nie będziesz żałował tej decyzji. Dolny Śląsk zaskakuje wieloma, pięknymi miastami oraz ciekawymi atrakcjami turystycznymi. Jeżeli jeszcze nie znalazłeś dogodnego zakwaterowania, zapoznaj się z kompleksową ofertą obiektu noclegowego Fra-Dom.

Dlaczego warto wybrać się na Dolny Śląsk?

Województwo dolnośląskie jest częstym wyborem wśród turystów zarówno polskich, jak i zagranicznych. Słynie ono nie tylko z niezwykle urokliwych miast – m.in. Wrocławia, Świdnicy, Jeleniej Góry i Wałbrzycha, ale również z szeregu pałaców, zamków oraz dwóch malowniczych parków narodowych – Karkonoskiego i Gór Stołowych.

Dolny Śląsk to nie tylko bogato rozbudowana infrastruktura, ale także góry. Decydując się na wypoczynek na Dolnym Śląsku, możesz zwiedzić Góry Stołowe, Góry Sowie, Góry Izerskie i wiele innych pasm.

Komfortowe, przestronne pokoje we Fra-Dom

Wybierając się na Dolny Śląsk i chcąc zwiedzić ważne punkty i atrakcje, warto zakwaterować się na co najmniej kilka dni. Przestronne, kompleksowo wyposażone pokoje w dogodnej lokalizacji znajdziesz w obiekcie noclegowym Fra-Dom – umiejscowionym tuż przy drodze wylotowej w stronę Wrocławia. Obiekt ten oferuje 8 pokoi, które łącznie pomieszczą aż 26 osób.

Niewątpliwą zaletą Fra-Dom jest bliskość ważnych punktów w tym przystanku autobusowego, przychodni lekarskiej, apteki i supermarketu InterMarche oraz Biedronka. W celu uzyskania informacji dotyczących aktualnych cen zakwaterowania oraz wolnych terminów zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z właścicielem.