Hrubieszów położony kilka kilometrów od polsko-ukraińskiej granicy to miasto, które pozwala zapoznać się turystom z wielokulturową Polską. Wielu gości przyjeżdża w te okolice, żeby zobaczyć wczesnośredniowieczne kurhany niczym z celtyckich i staropolskich legend, a także, by poznać zabytki zarówno rzymskokatolickie, jak i prawosławne oraz żydowskie. Do Hrubieszowa przyjezdni ściągają również dla niezwykłej przyrody Nadbużańskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Blisko 12 tysięcy hektarów ziemi, w tym lasy, łąki i tereny nad rzeką Bug, stanowią dom dla tysięcy gatunków roślin i zwierząt. Łatwo zaszyć się zatem tam i uciec od zmartwień, w czym pomagają właściciele Pokojów gościnnych Hrubieszów. Dlaczego to tam warto się zakwaterować?

Przestronne pokoje za niską cenę

Pokoje gościnne w Hrubieszowie mieszczą się w klimatycznym wolnostojącym domu z przepięknym kwiecistym ogrodem oraz przytulną werandą. Wypoczynek w tym miejscu to zatem możliwość stałego obcowania z naturą zarówno o poranku, jak i wieczorem. Właściciele obiektu Jagoda i Andrzej Hukowscy gwarantują przy tym kameralną i intymną atmosferę, a także komfortowy wypoczynek. Do dyspozycji gości jest rustykalna i w pełni wyposażona kuchnia, a także trzy oddzielne pokoje z wygodnymi łóżkami i kanapami. Wynająć można zatem tanią kwaterę jednoosobową idealną dla osób w delegacjach, kwaterę dwuosobową chętnie wybieraną przez pary i seniorów, a także kwaterę trzyosobową, która spełni oczekiwania grupki przyjaciół czy małych rodzin. 

Każdy, kto wybierze wypoczynek w Pokojach gościnnych Hrubieszów liczyć może również na takie udogodnienia jak dostęp do stanowiska grillowego, bezpiecznego parkingu oraz miejsca do przechowywania rowerów. Na co jeszcze można liczyć?

Specjalne dla naszych gości zaaranżowaliśmy duży ogród, który zachęca do aktywnego lub błogiego relaksu. Każdy skorzystać może z leżaków i parasoli, a wieczorem wypoczynek potęgowany jest nastrojowym oświetleniem. Jesteśmy pewni, że wczasowicze docenią możliwość spędzenia czasu wśród przepięknej natury. Dodatkowo zadbaliśmy o to, by pokoje były wyposażone w podstawowe udogodnienia, dzięki czemu nie trzeba martwić się o pakowanie zbyt wielu rzeczy. Zapraszamy do kontaktu i czerpanie garściami z magicznej gościny, którą gwarantujemy!
 

– zachęcają Jagoda i Andrzej Hukowscy.

Noclegi idealne dla każdego!

Pokoje gościnne Hrubieszów idealne są zarówno dla samotnych podróżników, którzy poszukują wytchnienia oraz odpoczynku od wielkomiejskich szumów, jak i dla małych rodzin, które chcą zacieśniać więzi na łonie pięknej natury. Właściciele klimatycznego domu z przytulnymi kwaterami, gdzie zażyć można spokojnej popołudniowej drzemki, zapraszają również zakochane pary, grupki znajomych oraz emerytów. W Pokojach gościnnych Hrubieszów odnajdą się bowiem wszyscy ci, którzy chcą oddać się bliskości natury i szukają odpoczynku od codziennych życiowych zmagań. Pobyt w Hrubieszowie może być zaś dla nich atrakcyjny zarówno wiosną i latem, jak i jesienią oraz zimą.

Warto również dodać, że ze względu na świetną lokalizację domu, w którym mieszczą się Pokoje gościnne Hrubieszów, często kwaterują się tam podróżnicy kierujący się na Zamość czy ukraiński Lwów. Jagoda i Andrzej Hukowscy, właściciele tego magicznego wręcz zakątka otoczonego piękną roślinnością, z chęcią goszczą również przyrodników: ornitologów czy biologów badających niezwykłą faunę i florę brzegów Bugu. Pokoje gościnne Hrubieszów idealnie sprawdzają się również jako miejsce wypoczynku dla zapalonych rowerzystów i kajakarzy – okolice obfitują wieloma turystycznymi ścieżkami rowerowymi i kajakarskimi.