czas czytania: 2 min materiał partnera

Romantyczny pobyt w Gdańsku – w poszukiwaniu luksusowego apartamentu!

hotel

Gdańsk to miejsce wyjątkowe, łączące wielowiekową tradycję z nowoczesnością oraz morskim klimatem. Miasto to oferuje niepowtarzalne nocne życie, które może być pełne romantycznych chwil, w oświetlonych zaułkach, pełnych klimatycznych kawiarenek, czy restauracji. Wyjątkowość Gdańska, jest dzisiaj wielokrotnie zatem wykorzystywane przez pary, zarówno nowożeńców, jak i będących w narzeczeństwie. Dowiedz się z nami, gdzie zakwaterować się, aby spędzić uroczy weekend w Trójmieście!

Wybieraj apartamenty w rezydencjach

W ostatnich latach w infrastrukturze hotelowej dużych polskich miast, pojawiło się wiele propozycji pokojów, lub też apartamentów w modnych, ale i kameralnych rezydencjach, które są bardziej elastyczne oraz spokojne, niż standardowe hotele. To właśnie takie bazy noclegowe warto wykorzystywać na romantyczne weekendy! Wiele wspomnianych rezydencji – właśnie w Gdańsku – umiejscowionych jest bowiem w centrum miasta, które zachwyca swoją architekturą, zwłaszcza po zmierzchu. Takie nowoczesne kwaterunki, wyjątkowe są również dzięki swojej stylistyce. Większość rezydencji stanowi piękne kamienice w „starym” wydaniu, które we wnętrzach ukrywają jednak prawdziwe wnętrzarskie perełki. Wyposażenie pokoju, a także ich aranżacja, są wykonane najczęściej w wersji luksusowej.

Wyjeżdżając zatem na romantyczny pobyt do Gdańska, unikaj dużych hoteli, czy też przyplażowych willi. Lepiej postaw na rezydencje w samym sercu miasta, skąd łatwo udasz się również w inne rejony całego Trójmiasta! W centrum Gdańska znajdziesz bowiem najbardziej rozbudowany węzeł komunikacyjny regionu…

Postaw na wysoki standard

Jeśli chcesz postawić na wysoki standard pokoju w rezydencji w centrum Gdańska, wybierz apartament Kobza Haus, który idealny jest na romantyczny wypad nad morze. Eleganckie wnętrza, wraz z profesjonalną obsługą, atmosferą intymności oraz wyśmienitym jedzeniem powodują, że wiele par spędza czas w tymże miejscu w każdą rocznicę swojego ślubu.

Jeśli chodzi o sam apartament, składa się on z części wypoczynkowej oraz sypialnianej. Znaleźć tam można minibar, a także przestronną łazienkę dla dwojga. Na wyposażeniu są zaś telewizor, bezpłatny internet, sejf, czy klimatyzacja, a także piękny widok z okna z wyjątkowej Wyspy Spichrzów. Ceny wynajmu, uzależnione są zaś terminem, a także datą rezerwacji. Goście rezydencji Kobza Haus, często mogą liczyć na spore zniżki, czy gwarancje zmiany warunków pobytu. Ze szczegółowymi informacjami, zapoznać warto się zatem na dedykowanej stronie internetowej, na której znajdziesz również zakładkę „Galeria”.