Artykuły z kategorii usługi dla firm

Czym jest audyt RODO i po co się go przeprowadza?

2021-01-13
Audyty RODO tworzone są po to, by wyznaczyć na podstawie ich wyników plany naprawcze i politykę firmy w związku z przepisami ochrony danych osobowych.

Regulamin e-sklepu. Co powinien zawierać?

2021-01-11
Nie wiesz, jak stworzyć regulamin sklepu internetowego? Zajrzyj do naszego artykułu i sprawdź, co powinno się w nim znaleźć i kto może Ci w tym pomóc.

Jak należy prowadzić ewidencję przychodów?

2021-01-11
Jednym z obowiązków przedsiębiorców w ramach księgowości jest sporządzanie ewidencji przychodów. Dowiedz się, czym jest ten dokument i jak go wypełniać.

Kiedy skorzystać z usług firmy zajmującej się ochroną przeciwpożarową?

2021-01-09
Zabezpieczenie firmy przed pożarem odgrywa niezwykle istotną rolę. Pamiętaj, że zainwestowanie w odpowiedni sprzęt zapobiegnie nieodwracalnym stratom.

Czy warto korzystać z darmowych kreatorów stron WWW?

2021-01-08
Darmowe kreatory pozwalają szybko, łatwo i za darmo stworzyć własną stronę internetową. Jakie są jednak ich wady? Czy są dobrą opcją dla każdego? Sprawdź!

Jak znaleźć pracę i zalegalizować swój pobyt w Danii?

2021-01-07
Planujesz wyjazd do Danii w celach zarobkowych? A może właśnie wróciłeś do Polski i nie wiesz, jak rozliczyć PIT? Sprawdź, jak dopełnić potrzebne formalności.

„Dobra Praktyka Wytwarzania” w przemyśle farmaceutycznym

2021-01-07
Branża farmaceutyczna musi spełnić wyśrubowane wymagania, jeśli chodzi o wysoką jakość, skuteczność i bezpieczeństwo wytwarzanych leków. Co może w tym pomóc?

Usługi instalacyjne i wykończenie domu lub mieszkania

2021-01-06
Prace wykończeniowe to ważny i oczekiwany moment. Dzięki profesjonalnemu wykonaniu i dopilnowaniu wszystkich szczegółów budowy można cieszyć się pięknym domem.

Czy warto założyć alarm przeciwwłamaniowy?

2021-01-06
Jedną z najlepszych metod ochrony własnego mienia jest zamontowanie systemu alarmowego w domu lub firmie. Jest to doskonałe rozwiązanie w każdym przypadku.

Jakie są dostępne zabezpieczenia przed ptakami?

2021-01-05
Bytowanie ptaków ma znaczenie dla zachowania równowagi w ekosystemie. W mieście jednak może być niekiedy uciążliwe dla ludzi. Sprawdź, jak rozwiązać problem.