Reklama dawno już wyszła poza sferę mediów i stała się stałym elementem naszego codziennego życia. Wiele firm, stawia na reklamowanie dzięki skojarzeniu nazwy firmy z profesjonalną obsługą oraz pozytywnym wizerunkiem, dlatego dla swoich pracowników wybiera wysokiej jakości artykuły tekstylne posiadające znakowanie. Bogaty wybór takich produktów znajdziesz w ofercie L-Shop-Team. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z oferty tej firmy.

Odzież pracownicza

Odzież pracownicza to ubrania i dodatki, które klienci kojarzą z Twoimi pracownikami. Warto zadbać o odzież najwyższej jakości z kilku względów. Po pierwsze, jest to oczywiście komfort pracowników, którzy są użytkownikami tych artykułów. Wybór dobrych gatunkowo ubrań i dodatków, pochodzących od cenionych na rynku producentów nie tylko sprawi, że Twoi pracownicy będą czuli się w odzieży pracowniczej komfortowo i pewnie, ale również wpłynie na trwałość tych produktów. To, pod względem ekonomicznym przełoży się na oszczędności, ponieważ odzież wyższej jakości dłużej zachowa nienaganny wygląd i będzie reprezentatywnym strojem.

Warto także spojrzeć na to zagadnienie ze strony klienta, który ocenia firmę na podstawie profesjonalizmu, a także wizerunku pracowników. Kiepskiej jakości odzież pracownicza może skutecznie zniechęcić potencjalnego klienta, sugerując niezbyt wysoką jakość produktu.

W ofercie firmy L-Shop-Team, lidera w polskiej branży tekstylnej i niekwestionowanego numeru 1 na niemieckim rynku znajdziesz odzież pracowniczą przeznaczona do znakowania pochodząca od najlepszych producentów. Dzięki dużemu wyborowi artykułów damskich oraz męskich każdy przedsiębiorca znajdzie ubiór odpowiedni dla swoich pracowników. W ofercie firmy znajdziesz także rozwiązania przeznaczone dla konkretnych branży: gastronomii, Wellnes&SPA, odzież BHP, a także różnego typu obuwie i artykuły odblaskowe, zwiększające bezpieczeństwo pracy.

Odzież męska, damska i dziecięca do znakowania

Z oferty firmy L-Shop-Team Polska Sp. z o.o. korzysta także wiele drukarni oraz hafciarni, a także agencji reklamowych. Wysokiej jakości produkty damskie, męskie i dziecięce, takie jak:

 • koszulki,
 • koszule,
 • kombinezony,
 • bielizna,
 • spodnie,
 • swetry i polary,
 • bluzy,
 • kurtki
 • czy sukienki,

to gotowe do znakowania metodą sitodruku, haftu, sublimacji lub innego typu uszlachetniania artykuły tekstylne. Warto zapoznać się z ofertą hurtowni, jeśli poszukujesz wysokiej jakości artykułów gotowych do personalizacji lub znakowania – w katalogach znajdziesz nie tylko odzież codzienna, ale również odzież sportową oraz akcesoria.

Akcesoria do uszlachetnienia

Kolejna grupą produktów, którą znajdziesz w ofercie firmy L-Shop-Team Polska Sp. z o.o. są akcesoria do uszlachetniania. Jeśli poszukujesz różnej grubości igieł, kolorowych nici do wyposażenia hafciarni lub zakładu krawieckiego warto zapoznać się z bogatą ofertą tej firmy. W sklepie internetowym znajdziesz także:

 • folie i akcesoria,
 • narzędzia i pomoce do uszlachetniania,
 • prasy przedrukowe i akcesoria niezbędne do wykonywania nadruków na artykułach tekstylnych.

Dlaczego warto skorzystać z oferty firmy L-Shop-Team?

Firma L-Shop-Team Polska Sp. z o.o. to polska filia niemieckiej firmy L-Shop-Team, będąca liderem w  branży tekstylnej. Wieloletnia historia firmy, mająca swoje początki w małej piwnicy jednego z założycieli, pokazuje, że dzięki wytrwałości i pasji można stać się przedsiębiorstwem darzonym zaufaniem przez tysiące firm, które skorzystało z jego usług.

Firma ta oferuje przedsiębiorcom z branży tekstylnej atrakcyjne warunki współpracy, bogaty wybór tekstyliów reklamowych, a także sprawdzone rozwiązania logistyczne, które pozytywnie wpływ na organizację, a co za tym idzie zyski firmy. Warto zaufać specjalistom w swojej dziedzinie.