Studio tatuażu to miejsce, które musi zadbać nie tylko o wysoką jakość usług, ale również sterylność. Podczas tatuowania dochodzi o naruszenia naturalnej bariery ochronnej organizmu, jaką stanowi skóra. Ważne jest stosowanie środków ostrożności, czystych artykułów higienicznych oraz nietoksycznych farb i sterylnych sprzętów. Gdzie zaopatrywać swoje studio, aby mieć pewność, że wszystkie produkty będą wysokiej jakości?

Profesjonalny sprzęt? Tylko na sprawdzonych stronach!

Ostatnimi czasy popularne stało się kupowanie sprzętu do tatuowania na chińskich stronach internetowych. Szczególnie przez amatorów, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w świecie tatuowania. I choć urządzenia te kuszą niskimi cenami, ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Przede wszystkim nie jesteś w stanie zweryfikować, czy urządzenie będzie bezpieczne. Często sprzęt pochodzi z produkcji masowej i wykonywany jest z najtańszych materiałów. Tylko kupując sprzęt znanych i cenionych producentów, możesz mieć pewność, że będzie w pełni bezpieczny dla twoich klientów i posłuży latami.

Uważaj na toksyczne tusze!

Jakość tuszu to z perspektywy klientów chyba najważniejszy element. Pod żadnym pozorem nie wolno kupować tuszów, które pochodzą z niezweryfikowanych źródeł! Mogą one wywołać poważne reakcje alergiczne nawet u osób, które nigdy wcześniej nie miały objawów alergii. Jeśli zamawiasz tusze po raz pierwszy, dokładnie przeanalizuj ich skład. Osoby, które nie znają się na składzie tuszu, powinny skorzystać z pomocy kogoś doświadczonego. Dopiero na drugim planie znajduje się wyglądu tuszu – jakość, intensywność barwy oraz paleta kolorystyczna. Tusz – podobnie jak całe wyposażenie studia – powinien być zamawiany ze źródła, które zaopatruje się u sprawdzonych producentów, gwarantujących wysoką jakość oraz bezpieczeństwo swoich produktów.

Sklep z kompleksowym wyposażeniem – najlepsze rozwiązanie!

Jeśli szukasz sposobu na szybkie, tanie i w pełni bezpieczne zaopatrywanie swojego studia tatuażu, najlepiej nawiązać współpracę z firmą, która w swojej ofercie posiada kompleksowe wyposażenie, od artykułów higienicznych po profesjonalny sprzęt. Dobrym przykładem jest sklep Samuraj Zoo, który dodatkowo umożliwia składanie zamówień online. Zakupy przez Internet są o wiele wygodniejsze niż stacjonarne, możesz je robić bez wychodzenia z domu. Stała współpraca to również szansa na uzyskanie atrakcyjnych zniżek. Pamiętaj, że wysokiej jakości sprzęt i akcesoria to nie tylko bezpieczeństwo, ale również zadowolenie klientów!