Przestrzegaj zasad higieny z firmą Aseo Paper!

Materiał partnera
2019-11-08

Gabinety medyczne i kosmetyczne to miejsca, w których bardzo łatwo może dojść do rozprzestrzeniania się niebezpiecznych chorób zakaźnych. Ważne jest więc, aby po każdym pacjencie i kliencie dokładnie sprzątać stanowiska. Żeby to zrobić, konieczny będzie zakup profesjonalnych akcesoriów i  środków czystości. Jakie niezbędne artykuły higieniczne znajdziesz w najnowszej ofercie firmy Aseo Paper?

Profesjonalne środki chemiczne

Zwykła chemia gospodarcza nie nadaje się do sprzątania gabinetów, gdyż nie ma wystarczających właściwości bakteriobójczych. Firma Aseo Paper zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości środków czystości, które nie tylko doskonale myją powierzchnie, ale przede wszystkim skutecznie zabijają chorobotwórcze drobnoustroje. Wśród najpotrzebniejszych środków chemicznych można wymienić:

  •     Mydło dezynfekujące – nie tylko skuteczne, ale także bezpieczne dla skóry. Można używać wielokrotnie w ciągu dnia i nie powoduje podrażnień.
  •     Koncentraty – do mycia podłóg oraz toalet.
  •     Płyny uniwersalne – najczęściej w butelkach z rozpylaczem, służą do szybkiego czyszczenia i dezynfekowania różnych powierzchni.

Mycie stanowisk przy pomocy dobrych środków chemicznych powinno mieć miejsce po każdym pacjencie lub kliencie, natomiast dokładne sprzątanie gabinetu na koniec każdego dnia pracy.

Czyściwa i ręczniki papierowe

W utrzymaniu czystości niezbędne są również akcesoria, takie jak ręczniki papierowe oraz czyściwa celulozowe. Właściciele prywatnych gabinetów doskonale wiedzą, jak duże ilości tych materiałów są zużywane każdego dnia. Firma Aseo Paper dba o to, aby wszystkie znajdujące się w ofercie produkty były nie tylko wygodne w użyciu, ale przede wszystkim bardzo wydajne. Pojedyncza rolka ręczników papierowych starcza na o wiele dłużej niż ta, która można zakupić w zwykłym sklepie wielobranżowym. W ten sposób przedsiębiorca może sporo zaoszczędzić!

Rękawiczki jednorazowe

Chyba każdemu kojarzą się z gabinetami medycznymi i kosmetycznymi, gdyż noszenie ich jest ważne nie tylko ze względu na zdrowie obu stron. W ofercie Aseo Paper nie ma miejsca na rękawiczki lateksowe, które nie tylko wydzielają nieprzyjemny zapach, ale także często są wypełnione wysuszającym skórę talkiem. Przedsiębiorstwo sprzedaje natomiast alternatywne wersje rękawiczek jednorazowych, wykonane z nitrylu oraz winylu. Charakteryzują się przede wszystkim wytrzymałością i bezwonnością. Doskonale sprawdzą się zarówno podczas wykonywania zabiegów, jak i do sprzątania. Mają wysoką odporność na rozciąganie oraz przecieranie.