Wybór biura rachunkowego dla swojej firmy to nie lada wyzwanie. Niezależnie czy jesteś właścicielem dużej firmy, czy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, księgi rachunkowe muszą być poprawnie i dokładnie prowadzone. Od tego zależy obecność twojego przedsiębiorstwa na rynku. Decydując się na usługi konkretnego księgowego, powinieneś wziąć pod uwagę kilka niezwykle istotnych kwestii.

Jak wybrać biuro rachunkowe?

Przede wszystkim sprawdź wiarygodność biura. Każdy księgowy prowadzący biuro rachunkowe powinien posiadać aktualny certyfikat księgowy wydany przez Ministra Finansów, jak też obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Bardzo ważne są kwalifikacje. Wykształcenie, odbyte kursy i szkolenia potwierdzone dyplomami, certyfikatami oraz wszelkimi zaświadczeniami pokazują, iż personel biura, tak jak to jest w łódzkim Biurze Rachunkowym „Niebo”, stale poszerza swoją wiedzę z zakresu księgowości, i utwierdzają w przekonaniu o profesjonalnym podejściu do pracy. Przed wyborem biura sprawdź jego specjalizację oraz zakres usług, tak, by mieć pewność, że twoja branża jest tam obsługiwana. Najlepiej, gdy firma świadczy kompleksowe usługi, wtedy zajmie się zarówno księgowością, jak i sprawami kadrowymi twojego przedsiębiorstwa. Zwróć uwagę na system pracy biura i komunikację z księgowym. Sprawdź czy sprawy finansowe swojej firmy może są załatwić w ściśle wyznaczonych godzinach i na miejscu, czy biuro ma elastyczne podejście i wiele spraw będzie można załatwić mailowo i telefonicznie.

Konkretna oferta

Kompleksowe usługi świadczone przez biura rachunkowe to już prawie standard. To bardzo dobrze, gdyż takie rozwiązanie jest najwygodniejsze dla klientów. „Niebo” to biuro rachunkowe z Łodzi prowadzone przez Bogusławę Niepiekło, obsługujące osoby prywatne oraz lokalne firmy z Łodzi i województwa łódzkiego. Świadczy usługi z zakresu szeroko rozumianej księgowości oraz zajmuje się reprezentowaniem klientów w Urzędzie Skarbowym oraz w ZUS. Zajmuje się prowadzeniem księgi przychodów i rozchodów, rozliczeniem VAT, rozliczenie rocznych zeznań podatkowych: rozliczenia CIT i PIT, rozliczenia dla ZUS, deklaracje dla urzędów skarbowych, pomoc kadrowo-płacowa: sporządzanie listy płac. Mając świadomość , iż finanse każdej firmy są inne i różnią się od siebie, księgowa w sposób indywidualny podchodzi do każdego klienta, zapoznając się skrupulatnie z dokumentacją księgową, weryfikując wszelkie rozliczenia oraz sporządzając dokładne sprawozdania finansowe. Ceniąc sobie komfort i bezpieczeństwo klientów biuro rachunkowe „Niebo” udziela pełnej gwarancji na swoje usługi.

Wybierając biuro rachunkowe, takie jak łódzkie „Niebo”, może liczyć na pełen profesjonalizm, rzetelność i solidność doświadczonej księgowej.