Biuro rachunkowe Tax mieści się w Lublinie. Jego właścicielka – Aneta Miklas – to księgowa z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Specjalistka nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na różnorodnych szkoleniach branżowych, dzięki czemu może zaoferować swoim klientom najwyższą jakość usług. Jest także na bieżąco ze wszelkimi regulacjami związanymi z nowym systemem podatkowym o nazwie Polski Ład. Jakie usługi oferuje biuro rachunkowe Anety Miklas?

Prowadzenie małej i pełnej księgowości

Biuro rachunkowe Tax specjalizuje się w prowadzeniu małej i dużej księgowości. Ta pierwsza to księgowość uproszczona, przeznaczona dla mikro- i małych przedsiębiorców. Polega na prowadzeniu księgi przychodów i rozchodów bądź ewidencji przychodów zryczałtowanego podatku dochodowego. Przedsiębiorca, który pragnie skorzystać z księgowości uproszczonej, nie może osiągać przychodów wyższych niż 2 miliony euro rocznie. Jeżeli kwota ta zostanie przekroczona, właściciel firmy zobowiązany jest do przejścia na księgowość pełną. To najbardziej czasochłonna i skomplikowana forma rozliczeń, która ma jedną dużą zaletę – pozwala na bieżąco monitorować kondycję finansową przedsiębiorstwa. Oprócz tego biuro rachunkowe Tax zajmuje się także:

  • rozliczaniem podatku VAT, PIT, CIT,

  • sporządzaniem sprawozdań finansowych i statystycznych,

  • prowadzeniem ewidencji środków trwałych.

Dzięki temu, że wspomniana wyżej firma współpracuje z przedsiębiorstwami z różnych sektorów przemysłu, potrafi skutecznie rozwiązywać problemy księgowe charakterystyczne dla danej branży.

Obsługa kadrowo-płacowa firma

Outsourcing kadrowo-płacowy cieszy się coraz większym zainteresowaniem polskich przedsiębiorców. Usługa ta pozwala znacznie ograniczyć koszty związane z utworzeniem, prowadzeniem i utrzymaniem wewnętrznego działu HR. W ramach obsługi kadrowo-płacowej firm biuro rachunkowe Tax proponuje między innymi:

  • prowadzenie akt osobowych pracowników

  • rozliczanie czasu pracy,

  • naliczanie wynagrodzeń i premii,

  • rozliczanie urlopów i delegacji

  • sporządzanie umów cywilnoprawnych,

  • wystawianie zaświadczeń dla pracowników.

Klienci sami mogą wybrać, jaki zakres usług ich interesuje, gdyż biuro rachunkowe Tax wyróżnia się elastyczną ofertą. Przedsiębiorcy płacą tylko za to, czego naprawdę potrzebują. Współpraca z biurem Anety Miklas daje im poczucie finansowego bezpieczeństwa oraz pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu. Czasu, który w innym wypadku, musieliby przeznaczyć na samodzielne prowadzenie księgowości i dokształcanie się z zakresu nieustannie zmieniającego się prawa podatkowego.